Продукти
Світлодіодна мобільна акумуляторна трубка
2. Світлодіодна технологія трубки є енергоефективною, що робить її екологічно чистим вибором для будь-якого приміщення.
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливості продукту:
1. аварійне резервне живлення від акумулятора протягом 90 хв. або 1,5 год.
2. Світловий потік: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
3. Перевірте кнопку та індикатори живлення, зарядки акумулятора, датчика руху та несправності відповідно до стандартів протипожежного захисту.
4. Миттєве ввімкнення, відсутність мерехтіння, відсутність дзижчання; Ні РФ.
5. Висока стійкість до ударів і вібрації; Стійкість до вологи та вологи: IP40.
ПродуктСпецифічний
| Модель | світлодіодна мобільна акумуляторна трубка |
| Потужність | 9W / 18W |
| Напруга | 85-265V AC |
| ЦКТ | 2700-6500K |
| Надзвичайний час | 90 хв / 180 хв |
| Обкладинка | Молочний / Прозорий |
| База | G13 / Інтегрований |
| Світловий потік | 120 лм/вт 140 лм/вт 160 лм/вт |
Детальні зображення:



Використання:

Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: світлодіодна мобільна акумуляторна трубка, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
Світлодіодні лампи на батарейках
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Аварійний прожектор на сонячних батареяхПереглянути більше> -
Світлодіодні аварійні трубки T8Переглянути більше> -
Трубка Аварійне світлоПереглянути більше> -
Високояскраві світлодіодні трубки Аварійне освітленняПереглянути більше> -
Аварійна світлодіодна лампа з резервним акумулятором T8Переглянути більше>






