Продукти
4FT світлодіодна трубка T8 для кулера
1. Енергоефективність
2. Довготривалий
3. Легкий монтаж
4. Стійкий до температур
5. Компактний дизайн
6. Ширококутне підсвічування

опис
Лампа для морозильної камери — це тип люмінесцентного світла, спеціально розробленого для використання при температурах нижче точки замерзання. Лампа зазвичай укладена в прозору або матову трубку або кришку, виготовлену з міцного, ударостійкого матеріалу. Сам світильник зазвичай виготовляється з міцного матеріалу, такого як пластик, алюміній або нержавіюча сталь, щоб запобігти корозії від вологи та води. Лампи для морозильної камери часто встановлюються в комерційних морозильних камерах або холодильних камерах, щоб забезпечити освітлення та допомогти працівникам легко бачити та отримувати доступ до продуктів, що зберігаються всередині. Ці світильники є енергоефективними та мають тривалий термін служби, що робить їх популярним вибором для комерційних і промислових установ.
Параметр
| Тип трубки | T8 |
| Колірна температура | 6500K |
| потужність | 24W |
| Довжина | 1164 мм |
| Форма | Прямий |
| Матеріал плафона | ПК |
| Тримач/цоколь лампи | G13/Ho/Fa8 |
| Тип LED | SMD3030 |
| Тип оболонки | Прозорий |
| Тривалість життя | Більше або дорівнює 50000H |
| Гарантія | 5 років |
| Атестація | CE, RoHS, ETL |
| Вхідна напруга | 100-277V |
| Світлодіодні чіпи | SMD2835 |
| Торгова марка | BENWEI |
| Транспортний пакет | Картон |
Переваги
1. Енергоефективність
2. Довготривалий
3. Легкий монтаж
4. Стійкий до температур
5. Компактний дизайн
6. Ширококутне підсвічування
Показ зображень










Популярні Мітки: 4 фути світлодіодна трубка t8 для кулера, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні стрічкові світильники для більш прохолодних ...Переглянути більше> -
Світлодіодна лампа для холодильникаПереглянути більше> -
Водонепроникний світлодіодний кулерПереглянути більше> -
Світлодіодна лампа для холодильникаПереглянути більше> -
Світлодіодна водонепроникна жорстка світлова панель L-под...Переглянути більше> -
Світлодіодне освітлення дверцят охолоджувачаПереглянути більше>










