Продукти
Світлодіодна стрічка морозильника
2. Відсутність шкідливого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання
3. Простий монтаж
4. Термін служби 30000 годин, гарантія 5 років
Світлодіодна світлодіодна стрічка морозильника

особливості:
Світлодіодна світлодіодна стрічка морозильника
1. Використовується в холодильнику, морозильній камері, холодильному приміщенні
2. Відсутність шкідливого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання
3. Простий монтаж
4. Термін служби 30000 годин, гарантія 5 років
5. Надайте послуги OEM & ODM
Специфікація продукту:
| Назва продукту | Світлодіодна світлодіодна стрічка морозильника |
| Потужність | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Довжина | 300 мм / 600 мм / 900 мм / 1200 мм / 1500 мм |
| Ефективність | 160 лм/Вт |
| Обробка поверхонь | Молочний /Прозорий |
| Вхідна напруга (В) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Рейтинг IP | 65 |
| Тривалість роботи (година) | 30000 |
| Гарантія | 5 років |
Детальніше:





FAQ:
Питання: чи можу я отримати зразок замовлення світлодіодної смужки морозильника?
A: Так, ми вітаємо замовлення зразка для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.
Q: Як ви відправляєте товари та скільки часу потрібно, щоб прибути?
A: Зазвичай ми відправляємо DHL, UPS, FedEx або TNT. Зазвичай прибуття займає 3-5 днів. Авіакомпанія та морська доставка також необов'язкові.
З: Чи можна друкувати мій логотип на світлодіодному продукті?
A: Так. Будь ласка, повідомте нас офіційно перед нашим виробництвом і підтвердьте дизайн спочатку на основі нашого зразка.
З: Чи пропонуєте ви гарантію на продукцію?
A: Так, ми пропонуємо 5 років гарантії на нашу продукцію.
Популярні Мітки: світлодіодна стрічка для морозильної камери, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
Сонячний датчик руху вуличного освітлення IP65Переглянути більше> -
Підвісне світло магазинуПереглянути більше> -
Світлодіодний світлодіодний ліхтар Hyperikon T8 4Переглянути більше> -
Світлодіодна трубка T8 18 Вт 4 фути промисловаПереглянути більше> -
Замінна світлодіодна трубкаПереглянути більше> -
Літій-іонний акумулятор 24v 20ahПереглянути більше>










