Продукти
200/300 LED E27 Повний спектр світла для росту рослин
1.Повний спектр, необхідний і критичний для вирощування та цвітіння рослин (від моменту збору врожаю).
2. Рослинам подобається 525nmGreen так, як вони виглядають. Більш здорові, якщо рослини мають досить зелений вигляд.
3,450 нм синій і 630 нм червоний прискорюють ріст листя.
Послати повідомлення
Введення продукту

особливості
1.Повний спектр, необхідний і критичний для вирощування та цвітіння рослин (від моменту збору врожаю).
2. Рослинам подобається 525nmGreen так, як вони виглядають. Більш здорові, якщо рослини мають досить зелений вигляд.
3,450 нм синій і 630 нм червоний прискорюють ріст листя.
4.660nmRed сприяє цвітінню.
Специфікація
| Тип | 300 світлодіодів вирощування світло чашка |
| матеріал | ПК + алюмінієва підкладка, що розсіює тепло |
| Розміри | 93,5x93,5x78 мм (3,68x3,68x3,07 дюйма) |
| Готовий світловий ефект | Червоний + синій |
| Намиста лампи | 300 світлодіодів (228 червоних+72 синіх) |
| Вхідна напруга | AC85-265V |
| Фактична потужність | 6.5W |
| Тип патрона лампи | E27 |
| МКС | >70 |
| Світловий потік | 380-780 (lm) |
| Світлова ефективність | 10,73 лм/Вт |
| Клас захисту | IP42 |
| Світлодіодний чіп | 2835 |
Детальніше




Популярні Мітки: 200/300 led e27 full spectrum plant grow light, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Світлодіодний світильник для росту рослин IP67Переглянути більше> -
Вирощувальні лампи потужністю 20 Вт для теплиці в садуПереглянути більше> -
T8 Водонепроникна світлодіодна лампа для росту рослинПереглянути більше> -
Сонячні світильники для ростуПереглянути більше> -
Замінна світлодіодна лампочка для вирощування в приміщенн...Переглянути більше> -
Світло для росту рослин UFOПереглянути більше>











