Продукти

300LED лампочка для росту
1.300LED рослинна лампа має яскравість близько 380-780LM, яка не шкодить очам і рослинам. Має широкий діапазон освітлення, при цьому світло повністю поглинається рослинами. Фактичне споживання електроенергії становить близько 6,5 Вт, що є енергозберігаючим і екологічним.

особливості
1.300LED рослинна лампа має яскравість близько 380-780LM, яка не шкодить очам і рослинам. Має широкий діапазон освітлення, при цьому світло повністю поглинається рослинами. Фактичне споживання електроенергії становить близько 6,5 Вт, що є енергозберігаючим і екологічним.
2. Немає необхідності в спеціальних патронах, як і для звичайних ламп в цоколях E27.
3. Низьке споживання: він не виділяє диму, не спалює рослинність і не потребує сильної системи охолодження. Він також теплий на дотик. Конструкція отвору для розсіювання тепла на світлодіодному світильнику для рослин забезпечує потужний ефект розсіювання тепла.
4. Світильники для вирощування підходять для всіх стадій розвитку рослин, що робить їх ідеальними для кімнатних рослин, включаючи сукуленти, квіти, тепличні та гідропонні рослини.
Специфікація
| Тип | 300LED Grow Light Cup |
| матеріал | ПК + алюмінієва підкладка, що розсіює тепло |
| Розміри | 93,5x93,5x78 мм (3,68x3,68x3,07 дюйма) |
| Готовий світловий ефект | Червоний + синій |
| Намистини лампи | 300 світлодіодів (228 червоних+72 синіх) |
| Вхідна напруга | AC85-265V |
| Фактична потужність | 6.5W |
| Тип патрона лампи | E27 |
| CRI | >70 |
| Світловий потік | 380-780 (lm) |
| Світлова ефективність | 10,73 лм/Вт |
| Клас захисту | IP42 |
| Світлодіодний чіп | 2835 |
| Спектр | Червоний і синій відносний спектр |
| особливості | Низьке споживання, тепловіддача, широкий спектр освітлення, енергозберігаючий, екологічний |
| застосування | для квітів, сукулентів, гідропоніки та оранжерейних рослин тощо |
Детальніше




Популярні Мітки: 300led grow light bulb, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодний світильник для росту рослин IP67Переглянути більше> -
Світлодіодні лампи для росту 72 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодний світильник T5 повного спектруПереглянути більше> -
Світлодіодний світильник T8 повного спектруПереглянути більше> -
T5 High PPFD Grow LightsПереглянути більше> -
Світлодіодний світильник для вирощування рослинПереглянути більше>







