Продукти
Світлодіодна панель для поверхневого монтажу із захистом очей 5000K
1. Світлодіодні ліхтарі для дошки/класу, які захищають очі.
2. Надзвичайно тонка конструкція, світлодіодний чіп преміум-класу, захист очей-без синього світла, проста збірка та обслуговування.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників світлодіодних панелей для поверхневого монтажу 5000 тис. у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

Особливості продукту
1. Акрилова панель + решітка, світловодна пластина, двошаровий захист. Анти-відблиски та не-сліплення
2. Чотири{1}}конструкція обгортки алюмінієвої рами міцна та довговічна
| Потужність: | 36±3W |
| Енергоефективність: | >80 лм/Вт |
| Сертифікація: | CE, RoHS |
| Номінальна напруга: | 220V |
| Колірна температура: | 5000K±200K |
| Частота: | 50/60 Гц |
| CRI (індекс передачі кольору): | Більше або дорівнює 95 (R9 Більше або дорівнює 80) |
| Небезпека синього світла: | RG0 (виключено) |
| Термін служби: | Більше або дорівнює 30000H |
| Розмір: | (1200) × (300) × (65) мм |
Детальніше про світлодіодне освітлення для класів:





Встановлення світлодіодного освітлення для аудиторій:


Демонструвати:

Випробування моделювання освітлення:

Популярні Мітки: Світлодіодна панель для поверхневого монтажу 5000k для захисту очей, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодне освітлення в класіПереглянути більше> -
Альтернативне освітлення класуПереглянути більше> -
Світлодіодний ламповий ліхтар без приводу змінного струму T8Переглянути більше> -
Світлодіодні панелі з низьким UGRПереглянути більше> -
Спеціальна лампа для захисту очей студентаПереглянути більше>










