Продукти

Світлодіодне освітлення класу для захисту очей
1. Світлодіодні ліхтарі для дошки/класу, які захищають очі.
2. Надзвичайно тонка конструкція, світлодіодний чіп преміум-класу, захист очей без синього світла, проста збірка та обслуговування.
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливості продукту
1, світлодіодне освітлення для захисту очей/класна дошка.
2, ультратонкий дизайн/високоякісний світлодіодний чіп/захист очей без синього світла/легкий у збиранні та обслуговуванні.
3, лінійні світильники, спеціально розроблені для класних дошок.
4, Школи, класи, шкільні комп'ютерні кімнати, лабораторії, офіси та інші місця.
| Назва продукту | захист очей освітлення класу |
| Розмір | 1200*50*70 мм |
| потужність | 36-40W |
| Напруга | AC220-240V |
| Люмен | 3200 лм |
| Тип LED | 2835 |
| C.R.I | >95Ra |
| Ефективність світлового потоку | >80 лм / Вт |
| УГР | <16 |
| колірна температура | 5000K |
| Робоча температура | 0.95 |
| монтаж | Гачок / Кронштейн |
| Тривалість життя | >35000 годин |
| Гарантія | 2 - 5 років |
| застосування | Художній кабінет/Аудиторія/Комп’ютерний кабінет |
| Матеріали | Алюміній + ПК / Цілісний пластик + ПК |
Детальніше про світлодіодне освітлення для класів:





Встановлення світлодіодного освітлення для аудиторій:


Демонструвати:

Випробування моделювання освітлення:

Популярні Мітки: світлодіодне освітлення класу для захисту очей, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися

