Продукти
Світильники, що використовуються в школах
освітлення, що використовується в школах

Світлодіодні освітлювальні прилади для захисту очейісвітлодіодні ліхтарі для захисту очейсуворо контролюйте колірну температуру, відблиски, синє світло, освітленість та інші проблеми в освітленні.
Вся лампа приймаєRG0спеціальний анти-синій світлодіодний чіп у класі;
Ra>95, висока передача кольору, значення відблиску<16, truly="" achieve="">16,>
Колірна температура становить 5000 К, увесь клас має рівномірне освітлення, щоб уникнути шкідливого освітлення від шкоди зору та здоров’ю молодих людей, а також ефективно запобігати короткозорості!
Технічний параметр:
| Технічний параметр (світло в класі) | |
| потужність | 40W |
| Колірна температура | 4000k / 5000k |
| Матеріали | Авіаційний алюміній плюс PMMA LGP плюс пластина дифузора |
| Напруга / частота | 100-265В / 50-60Гц |
| Джерело світла | 4014 SMD 0,2 Вт/228 ШТ |
| Ефективність освітлення | 110 лм/вт |
| CRI | 95ra (R9>80) |
| Захист від синього світла | RG0 |
| Потужний драйвер | Джерело живлення драйвера постійного струму |
| Ефективність затемнення | Симуляція сценарію та затемнення (опційно) |
| Фактор потужності | >95 |
| Тривалість життя | >50000 годин |
| Глибина стробоскопічної | <> |
| Спосіб інсталяції | Висячий |
Вибір світлодіодів для шкільних приміщень
Якщо ми сказали це один раз, ми сказали це мільйон разів: не всі світлодіодні освітлювальні прилади створені однаковими, і щоб дійсно побачити переваги вашого оновлення, вам потрібно інвестувати в якісні продукти та встановити їх професійно. Це вимагає певних досліджень і планування з боку керівників установ і осіб, які приймають рішення.
Коли мова заходить про освітлювальні прилади для інтер’єру, виникає багато запитань, на які потрібно відповісти. Наприклад, чи варто використовувати світлодіодні чи традиційні ліхтарі? Що вибрати для високого або підвісного освітлення? Якщо ви обираєте еркерне освітлення, який найкращий спосіб його розмістити? Навіщо продовжувати використовувати застаріле освітлення у своїх школах, якщо натомість у вашому розпорядженні можуть бути найсучасніші варіанти?
Пересічному власнику бізнесу зазвичай важко відповісти на ці запитання. Отже, важливо отримати належну допомогу в модернізації освітлення вашої школи. Працюйте з компанією, яка знає, що робить, і може порадити вас. Крім того, вам потрібен партнер, який пропонує достатньо продуктів і послуг для забезпечення найкращих результатів внутрішнього освітлення.
Ми працюємо з великою кількістю клієнтів, включаючи школи, і можемо надати потрібні вам продукти. Крім того, ми можемо запропонувати допомогу в отриманні знижок на електроенергію та окупності інвестицій протягом 12–24 місяців. Ми хотіли б допомогти вам вивчити ваші варіанти. Зв'яжіться з нами та призначте аудит!
Популярні Мітки: ліхтарі, що використовуються в школах, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок


