Продукти
Smd Led Pcb Pcba Assembly Board Module
1.Безпечність компонентів інтелектуальної схеми керування
2. Високоякісний світловипромінюючий чіп
3. Міцна алюмінієва підкладка
4. Доступні різні моделі
Послати повідомлення
Введення продукту

особливості
1.Безпечність компонентів інтелектуальної схеми керування
2. Високоякісний світловипромінюючий чіп
3. Міцна алюмінієва підкладка
4. Доступні різні моделі
Технічні характеристики
| Пункт | PCB плюс світлодіодні мікросхеми SMD |
| матеріал | Алюмінієва основа |
| Напруга | DC24V |
| Потужність | 12W |
| Чіп | SMD5730 |
| Кількість світлодіодів | 50 ШТ |
| Температура | -20 ~ плюс 85C |
| Гарантія | 2 роки |
| Ключові слова | Плата друкованої плати |
| Діаметр | 18 СМ |
| Колір CCT | 2700K-7000K |
Детальніше


застосування

Популярні Мітки: smd led pcb pcba assembly board module, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
Модуль світлодіодної лампи DOB
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Світлодіодна панель для фургонівПереглянути більше> -
Модуль друкованої плати світлодіодного вуличного освітленняПереглянути більше> -
Модуль друкованої платиПереглянути більше> -
Світлодіодний модуль PCB для світлодіодного робочого світлаПереглянути більше> -
Алюмінієвий модуль PCB з високим світломПереглянути більше> -
Модуль світлодіодної лампи DOBПереглянути більше>








