Продукти
Студійне світлодіодне освітлення 1800 Вт
1. 1800w Led Studio Light Very stable light quality: CRI>97+, TLCI(Qa)>98+, CCI=0.
2. Надзвичайно надійний: колірна температура не змінюється в діапазоні 8%-100% затемнення – нульове погіршення якості світла.
3. Точна колірна температура без зсуву на зелений або пурпурний (CCI=0).
4. М'яка світловіддача, 2600k-6000k змінна колірна температура.
5. DMX дистанційне керування операціями затемнення та тонування.
6. Сертифікація електробезпеки.
Студійне світлодіодне освітлення 1800 Вт
Особливості:
1. Студійне світлодіодне освітлення 1800 Вт Дуже стабільна якість світла: CRI>97+, TLCI(Qa)>98+,CCI=0.
2. Надзвичайно надійний: колірна температура не змінюється в діапазоні 8%-100% затемнення – нульове погіршення якості світла.
3. Точна колірна температура без зсуву на зелений або пурпурний (CCI=0).
4. М'яка світловіддача, 2600k-6000k змінна колірна температура.
5. DMX дистанційне керування операціями затемнення та тонування.
6. Сертифікація електробезпеки.
Специфікація:
Студійне світлодіодне освітлення 1800 Вт
| Вхідна напруга (В) | 100-240 В змінного струму |
| Потужність лампи (Вт) | 1800W |
| Світловий потік лампи (лм) | 216000 |
| CRI (Ra>) | 97 |
| Кут променя (°) | 140 |
| Робоча температура (℃) | 10 - 50 |
| Тривалість роботи (година) | 50000 |
| Рейтинг IP | IP66 |
| Сертифікація | CE, Rohs |
| Випромінюючий колір | 2600-6000K з можливістю затемнення |
| Матеріал корпусу лампи | алюміній |
| Джерело світла | СВІТЛОДІОДНИЙ |
| Застосування | фотографія |
| Колір лампи | Чорний |
| Режим керування | Диммер/DMX |
| Використання | Телебачення, кінозйомки |
Більше фотографійСтудійне світлодіодне освітлення 1800 Вт:



Коли потрібно використовувати петлі при освітленні студії?
У багатьох студіях необхідно використовувати петлі для освітлювальних приладів. Петлі, як правило, необхідні для бічного та поверхневого освітлення. Довжина петлі 1,2 м, 1,5 м, 2,0 м, 2,5 м, 3,0 м, 3,5 м, 4,0 м, 4,5 м, 5,0 м за бажанням, визначається висотою приміщення, необхідно переконайтеся, що лампа знаходиться на відстані 1,5 м від землі. Інша ситуація полягає в тому, що висота приміщення відносно висока. У цей час кожен світильник має бути оснащений шарніром, щоб світло світило в зоні студії.
Що таке галогенна лампа? Яка його мета?
Відповідь: Якщо додати галогенну лампу до традиційної лампи розжарювання, їх інтенсивність світла набагато вища, ніж у лампи розжарювання, що може зробити колір об’єкта більш сліпучим. Світло, що заломлюється відбивачем, змушує поверхню об’єкта виблискувати й сяяти. , Термін служби вольфрамових галогенних ламп у 4 рази перевищує термін служби ламп розжарювання. Існує багато видів вольфрамових галогенних ламп. Це найменші вольфрамові галогенні лампи з лінійною напругою Osram. Вони використовують мережеву напругу безпосередньо, без трансформаторів, простої експлуатації та вбудованого запобіжника. Через нитку розжарювання Технологія кріплення лампи робить нитку більш міцною. Використання лампи з кварцового скла з УФ-фільтром дозволяє повністю відповідати найвищим вимогам захисту від ультрафіолету. Існують лінійні патрони ламп, спіральні патрони для ламп, двосторонні та з можливістю диммування. Хороший замінник звичайним лампам розжарювання, його можна використовувати в кіно- та телевізійному освітленні, освітленні сцени, а колірна температура близько 3000 К.
Популярні Мітки: Світлодіодне студійне світло 1800 Вт, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна фотографія світло-білаПереглянути більше> -
Світлодіодне світло для фотозйомки від батареї RGBWПереглянути більше> -
Студійне світлодіодне освітлення 600 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодне студійне освітлення 600 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодне наповнювальне світло потужністю 1000 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодне студійне освітлення 800 ВтПереглянути більше>










