Продукти
3 Вт/7 Вт/9 Вт світлодіодний світильник для басейну з нержавіючої сталі - водонепроникний підводний фонтан
✔ Високоефективне-освітлення
Світлодіодні мікросхеми OSRAM/CREE (Ra більше або дорівнює 80)
Світловий потік: 910 лм (модель 7 Вт) / 120-130 лм на ват
Технологія ослаблення ультра-світла
✔ Міцна конструкція
Корпус з нержавіючої сталі 201# (JS-MM13204)
Литий-алюмінієвий корпус (моделі JS-SDD)
Рейтинг водонепроникності IP68 для постійного занурення
✔ Розширений оптичний дизайн
Акрилові лінзи з високим-коефіцієнтом пропускання
Регульований розподіл світла (кут променя від 5 градусів до 60 градусів)
Рівномірне м'яке світло з високою яскравістю
✔ Гнучке встановлення
Регульовані монтажні кронштейни
Сумісний з живленням DC12-24V/AC12-24V
Підходить для глибин до 5 метрів
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників водонепроникної підводної фонтанної лампи з нержавіючої сталі 3w/7w/9w - у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливості продукту
✔ Високо{0}}ефективне освітлення
Світлодіодні мікросхеми OSRAM/CREE (Ra більше або дорівнює 80)
Світловий потік: 910 лм (модель 7 Вт) / 120-130 лм на ват
Технологія ослаблення ультра-світла
✔ Міцна конструкція
Корпус з нержавіючої сталі 201# (JS-MM13204)
Литий-алюмінієвий корпус (моделі JS-SDD)
Рейтинг водонепроникності IP68 для постійного занурення
✔ Розширений оптичний дизайн
Акрилові лінзи з високим-коефіцієнтом пропускання
Регульований розподіл світла (кут променя від 5 градусів до 60 градусів)
Рівномірне м'яке світло з високою яскравістю
✔ Гнучка установка
Регульовані монтажні кронштейни
Сумісний з живленням DC12-24V/AC12-24V
Підходить для глибин до 5 метрів
| Метеріал | 201# нержавіюча сталь |
| Розмір | Φ145*110 мм |
| Марка чіпсів | Епістар |
| потужність | 7W |
| Колірна температура | 3000K-6500K |
| Світловий потік | 910LM |
| Вхідна напруга | DC12-24V/AC12-24V |
| CRI | >70 |
| Термін служби (година) | 50000 |
| Місце походження | Гуандун, Китай |
| Рейтинг IP | IP68 |
| Колір корпусу | чорний |
| Гарантія | 3 роки |
| світла марка | OEM |
| застосування | басейн,басейн |




застосування та виробництво та відвантаження

📞 Телефон/Whatsapp +86 19972563753
🌐 https://www.benweilight.com/
📍 F Building, промислова зона Yuanfen, Longhua, Shenzhen, Китай

Популярні Мітки: 3w/7w/9w світлодіодний світильник для басейну з нержавіючої сталі - водонепроникний підводний фонтанний світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні ліхтарі для басейнуПереглянути більше> -
12 В 36 Вт світлодіодне світло RGB для басейнуПереглянути більше> -
12 В LED RGB підводний світильникПереглянути більше> -
Світлодіодне освітлення басейну 12 В RGBПереглянути більше> -
Світлодіодні підводні ліхтарі для басейнуПереглянути більше> -
Підводні світлодіодні ліхтарі для риболовлі 12 В (30 Вт -...Переглянути більше>












