Продукти
Hotel Project Wall Washer Light
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників настінних світильників для готельних проектів у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
- Наш настінний світильник Hotel Project має параметри колірної температури, що регулюються, що дозволяє створити ідеальну атмосферу для будь-якої події.
- Завдяки витонченому та сучасному дизайну цей світильник додає нотку елегантності будь-якому готельному простору, покращуючи загальний декор та атмосферу.
- Світильник Hotel Project Wall Washer Lamp є енерго-ефективним і довговічним-, забезпечуючи надійні та економічно-ефективні рішення освітлення для вашого готельного проекту.
Специфікація:
| Розмір | 100 см 120 см |
| потужність | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Робоча температура (C) | -20~ 50 |
| Тривалість роботи (година) | 50000 |
| Рейтинг IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Назва продукту | Світлодіодне освітлення Wallwasher |
| Вхідна напруга | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW , 3000K 4000K 5000K 6000K |
| КОНТРОЛЬ | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Клас IP | IP65 для зовнішнього використання |
| матеріал | Литий-алюміній |
| Розмір | Д250/ 500/1000*Ш27*В48 мм |
| КОНТРОЛЬ | Дистанційний контролер |
детальні зображення:




використання:


про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: готельний проект настінний світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні настінні світильники AC220V/110VПереглянути більше> -
Світлодіодне вбудоване освітлення в стіну IP67Переглянути більше> -
Світлодіодні настінні світильники IP67Переглянути більше> -
Світлодіодний вбудований світильник IP67Переглянути більше> -
Світлодіодні настінні шайби Ландшафтне освітленняПереглянути більше> -
Підсвічування стінПереглянути більше>












