Продукти

Світлодіодне світлодіодне освітлення курячої ферми без мерехтіння Ip67, водонепроникне світлодіодне освітлення птиці з можливістю затемнення
1) Потужність: 10-25 Вт
2) Розмір: 60 см, 120 см, 150 см
3) Вхідна напруга: AC85-265V, DC12V DC24V
4) колірна температура: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) світловий потік: 120-160LM/W
Світлодіодне світлодіодне освітлення курячої ферми без мерехтіння IP67, водонепроникне світлодіодне освітлення птиці з можливістю затемнення
Особливості продукту:
Світлодіодні ліхтарі для заводчиків
1) Потужність: 10-25 Вт
2) Розмір: 60 см, 120 см, 150 см
3) Вхідна напруга: AC85-265V,DC12V DC24V
4) колірна температура: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) світловий потік: 120-160LM/W
6) Матеріал трубки: алюмінієвий корпус плюс кришка ПК,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) Водонепроникність IP65
10) IC з можливістю затемнення: 0-10V або TRIAC є опціональним
11) Застосування: освітлення птахофабрик, освітлення сільськогосподарських тварин, освітлення свиней,Світлодіодні ліхтарі для корівників...
Специфікація продукту:
Світлодіодне світлодіодне освітлення курячої ферми без мерехтіння IP67, водонепроникне світлодіодне освітлення птиці з можливістю затемнення
| Модель | Світло для заводчиків |
| Розмір | 300/600/900/1200/1500 мм |
| Потужність | 10W-25W |
| База | R17D / FA8 / G13 |
| Напруга | 12 В постійного струму, 36 В 48 В або 85-265В |
| Люмен | 120-160ЛМ/Вт |
| Чіп | SMD2835 |
| Матеріали | Alu. плюс ПК/пластик/скло |
| RA/PF | RA90/PF0,9 |
| Гарантія | 5 років гарантії |
Відомості про світлодіодні ліхтарі для заводчиків:
Правильне світло
Освітлення в сільському господарстві має вирішальне значення для продуктивності та здоров’я худоби. Для домашньої птиці освітлення було темою досліджень протягом багатьох років. І все ж потреби в освітленні птиці можуть сильно відрізнятися залежно від стада. Вимоги до світла для бройлерів, несучок, плідників як для курчат, так і для індиків можуть значно відрізнятися, особливо залежно від циклу їх росту та циклу виробництва. Освітлення може змінити поведінку птахів, і навіть невелика зміна може змінити ситуацію.
Ви вводите неправильне світло, і ви можете помітити зміни в рості та розвитку або навіть у яйцях. У птахівництві (на відміну від більшості тваринницьких) ми в основному постачаємо світлодіодні світильники, які забезпечують температуру світла від 2700 до 3{3}} Кельвінів. Для кожного проекту ми можемо надати повне фотометричне картографування, щоб забезпечити однорідність світла та мінімізувати гарячі плями та тіні.




Протокол випробування:

Щоб отримати більше товарів, відвідайте наш веб-сайт:https://www.benweilight.com/
Популярні Мітки: Світлодіодні лампи для пташиної ферми без мерехтіння IP67 водонепроникні диммовані світлодіодні лампи для птиці, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок

