Продукти

Світлодіодне освітлення для тваринників
• здоровіші, активніші коні
• більше можливостей для кращого візуального контакту
• краща плодючість
• більш тонке зимове пальто
• відсутність «світлових кіл» на критих манежах
Світлодіодне освітлення для тваринників
Особливості продукту:
1) Потужність: 10-25 Вт
2) Розмір: 60 см, 120 см, 150 см
3) Вхідна напруга: AC85-265V,DC12V DC24V
4) колірна температура: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) світловий потік: 120-160LM/W
6) Матеріал трубки: алюмінієвий корпус плюс кришка ПК,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) Водонепроникність IP65
10) IC з можливістю затемнення: 0-10V або TRIAC є опціональним
11) Застосування: освітлення птахофабрик, освітлення сільськогосподарських тварин, освітлення свиней,Світлодіодні ліхтарі для корівників...
Специфікація продукту:
| Ім'я | Світлодіодне освітлення для тваринників |
| Розмір | 300/600/900/1200/1500 мм |
| Потужність | 10W-25W |
| База | R17D / FA8 / G13 |
| Напруга | 12 В постійного струму, 36 В 48 В або 85-265В |
| Люмен | 120-160ЛМ/Вт |
| Чіп | SMD2835 |
| Матеріали | Alu. плюс ПК/пластик/скло |
| RA/PF | RA90/PF0,9 |
| Гарантія | 5 років гарантії |
Світлодіодне освітлення для тваринників
Теплий білий колір 3000K спеціально для племінника
· Блакитний колір зберігає молюсків у птахів, зменшує клювання пір'я курчатами.
·Червоний колір збільшує споживання їжі, підвищує несучість, активізує рух і прискорює статевий розвиток.
· Зелений колір збільшує швидкість росту в ранньому віці шляхом посилення проліферації клітин-сателітів скелетних м'язів і підвищення якості яєць.
Цей світловий прилад розроблений Benwei спеціально для хлібопекарських установок. Світлодіодне світло Hontech 3000K може підвищити продуктивність і якість яєць для наступного покоління.



Протокол випробування:

Популярні Мітки: світлодіодне освітлення для тваринників, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок

