Продукти
СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ОСВІТЛЕННЯ ДЛЯ СВИНЯТНИКІВ
свиня
Докази показують, що свині мають гірше сприйняття кольорів, ніж люди, і, зокрема, знижену чутливість до червоного кінця спектру. Досліджень щодо впливу кольорового світла на виробництво свиней мало. У випадках, коли використовувалося червоне світло, свині реагують як у темряві.
Правильне освітлення покращує як добробут свиней, так і продуктивність і, зрештою, продуктивність ферми. Це, безумовно, покращує життя свинаря.
The physiology of the porcine eye suggests that the domesticated pig is best adapted for dim levels of natural light. The pigs have dichromatic vision, in the pig's eye, there are two sets of cones that give the animal peak wavelength sensitivity at 439 nm (blue color) and 556 nm (green color). The photoreceptors in a pig's eye cannot detect the red color (>650 нм).
Оскільки освітлення сильно впливає на добробут і продуктивність свиней, важливо забезпечити оптимальний світловий клімат у свинарнику. Використання системи освітлення свиноферми Benwei із високоякісними світлодіодними лампами може значно покращити продуктивність свиней.
Розчин освітлення свиней
Особливості продукту:
1) Потужність: 10-25 Вт
2) Розмір: 60 см, 120 см, 150 см
3) Вхідна напруга: AC85-265V,DC12V DC24V
4) колірна температура: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) світловий потік: 120-160LM/W
6) Матеріал трубки: алюмінієвий корпус плюс кришка ПК,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) Водонепроникність IP65
10) IC з можливістю затемнення: 0-10V або TRIAC є опціональним
11) Застосування: освітлення птахофабрик, освітлення сільськогосподарських тварин, освітлення свиней,Світлодіодні ліхтарі для корівників...
Специфікація продукту:
| Ім'я | Розчин освітлення свиней |
| Розмір | 300/600/900/1200/1500 мм |
| Потужність | 10W-25W |
| База | R17D / FA8 / G13 |
| Напруга | 12 В постійного струму, 36 В 48 В або 85-265В |
| Люмен | 120-160ЛМ/Вт |
| Чіп | SMD2835 |
| Матеріали | Alu. плюс ПК/пластик/скло |
| RA/PF | RA90/PF0,9 |
| Гарантія | 5 років гарантії |
Хороший світловий клімат покращує добробут свиней
Освітлення сараю є важливою частиною загального дизайну сараю; це має великий вплив на поведінку та добробут ваших тварин. Benwei допомагає свинарям підтримувати належне освітлення в їхніх корівниках. Зрештою, гарний світловий клімат покращує продуктивність росту та призводить до кращої конверсії корму.
Регульоване (LED) освітлення
Гарне освітлення в сараї позитивно впливає на продуктивність ваших свиней. Наша система забезпечує автоматичне налаштування правильної інтенсивності світла вашого звичайного або світлодіодного освітлення. Це забезпечує оптимальний денний і нічний ритм для ваших тварин, що покращує добробут тварин. Надійне світлодіодне освітлення забезпечує кожне відділення яскравим природним світлом, одночасно знижуючи витрати на електроенергію. Це забезпечує приємне середовище проживання для ваших тварин і приємне робоче середовище для вас, що також важливо.



Протокол випробування:

Популярні Мітки: системи опалення та освітлення для свинарників, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок



