Продукти
Освітлення для свинарників
• здоровіші, активніші коні
• більше можливостей для кращого візуального контакту
• краща плодючість
• більш тонке зимове пальто
• відсутність «світлових кіл» на критих манежах
Освітлення для свинарників

Особливості продукту:
1) Потужність: 10-25 Вт
2) Розмір: 60 см, 120 см, 150 см
3) Вхідна напруга: AC85-265V,DC12V DC24V
4) колірна температура: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) світловий потік: 120-160LM/W
6) Матеріал трубки: алюмінієвий корпус плюс кришка ПК,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) Водонепроникність IP65
10) IC з можливістю затемнення: 0-10V або TRIAC є опціональним
11) Застосування: освітлення птахофабрик, освітлення сільськогосподарських тварин, освітлення свиней,Світлодіодні ліхтарі для корівників...
Специфікація продукту:
Освітлення для свинарників
| Ім'я | Освітлення для свинарників |
| Розмір | 300/600/900/1200/1500 мм |
| Потужність | 10W-25W |
| База | R17D / FA8 / G13 |
| Напруга | 12 В постійного струму, 36 В 48 В або 85-265В |
| Люмен | 120-160ЛМ/Вт |
| Чіп | SMD2835 |
| Матеріали | Alu. плюс ПК/пластик/скло |
| RA/PF | RA90/PF0,9 |
| Гарантія | 5 років гарантії |
Сезонність і продуктивність
На репродуктивний успіх свині може вплинути сезон, зі зниженням відтворення протягом літніх місяців; основною причиною цього є температура.
Контроль тривалості дня у свинарниках може вплинути на репродуктивну поведінку та успіх. Однак освітлення відіграє лише незначну роль у цьому об’єкті, а реальний вплив походить від рис батьківської лінії.
Інші важливі ефекти сезонності:
Збільшення тривалості дня (15–18 годин) збільшує підсисність поросят
Збільшення тривалості дня збільшує споживання їжі виробниками/фінішерами
24--годинне світло може підвищити рівень стресу, а руйнівна поведінка може знизити продуктивність (особливо у молодих свиней).
добробут
Цілодобове світло може підвищити рівень стресу у свиней. Яскраве освітлення також може призвести до пошкодження очей і втрати ваги. Окрім цих проблем, загалом на поведінку свиней дуже мало впливають фактори освітлення, і вони дуже толерантні/пристосовуються до режимів штучного освітлення.



Протокол випробування:

Популярні Мітки: освітлення для свинарників, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
Освітлення для свинейПереглянути більше> -
Освітлення для свинарниківПереглянути більше> -
Світлодіодне освітлення для свинарстваПереглянути більше> -
Освітлення свинарникаПереглянути більше> -
Системи освітлення для свинарниківПереглянути більше> -
Енергоефективне освітлення для свинейПереглянути більше>











