Продукти
Освітлювальні труби ферм великої рогатої худоби
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників освітлювальних труб для тваринницьких ферм у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
функція:
1. Освітлювальні труби для тваринницької ферми, які ми надаємо, призначені для забезпечення ваших тварин найкращим можливим освітленням, щоб забезпечити їхній -максимальний добробут і продуктивність.
2. Світлодіодна технологія, яку ми використовуємо в наших лампах, дозволяє їм забезпечувати-тривале світло, а також зменшити витрати на електроенергію.
3. Оскільки наші труби виготовлені з міцного матеріалу, вони здатні витримувати суворі умови, які існують на жвавій коров’ячій фермі.
Специфікація:
| потужність | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Розмір | 60 см 120 см |
| Колірна температура (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Світлова ефективність (LM/W) | 140 ЛМ/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Кут променя | 180 градусів |
| Водостійкий | IP67 |
| матеріал | Алюмінієвий корпус + кришка ПК |
| Вхідна напруга (В) | 85-265 В змінного струму |
| Регулюється затемнення | Симистор з регулюванням яскравості та 0-10 В |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Гарантія | 5 років |
| Світлодіодний чіп | Епістар 2835 |
| Особливість | без мерехтіння |
Детальні зображення:





Використання:


Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: трубки для освітлення тваринницьких ферм, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок












