Продукти
Світло для вирощування великої рогатої худоби
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників світильників для вирощування великої рогатої худоби в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
функція:
- Наше освітлення для вирощування великої рогатої худоби призначене для покращення росту та здоров’я вашої великої рогатої худоби, забезпечуючи її ідеальною кількістю світла для-доброго самопочуття. Це дозволить їм рости і процвітати.
- Використовуючи нашу передову-технологію, ви зможете забезпечити своїй худобі атмосферу, яка є водночас комфортною та вільною- від стресу, що зрештою призведе до підвищення продуктивності та загального щастя.
- Оскільки він є енергоефективним-і довговічним-, Cattle Rearing Light гарантує, що ваша інвестиція матиме позитивний вплив на вашу худобу протягом багатьох наступних років.
Специфікація:
| потужність | 9W 18W 23W |
| Розмір | 60 см 120 см 150 см |
| Колірна температура (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Світлова ефективність (LM/W) | 140 ЛМ/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Кут променя | 180 градусів |
| Водостійкий | IP67 |
| матеріал | Алюмінієвий корпус + кришка ПК |
| Вхідна напруга (В) | 85-265 В змінного струму |
| Регулюється затемнення | Симистор з регулюванням яскравості та 0-10 В |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Гарантія | 5 років |
| Світлодіодний чіп | Епістар 2835 |
| Особливість | без мерехтіння |
Детальні зображення:





Використання:


Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: світло для вирощування великої рогатої худоби, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодне освітлення курятини для птиці для виробництв...Переглянути більше> -
Чи можуть кури бачити ультрафіолетове світлоПереглянути більше> -
Світлодіодна лампа для курячої фермиПереглянути більше> -
Освітлення великої рогатої худобиПереглянути більше> -
30 Вт 1800 мм IP67 Світлодіодна трубка з регулюванням яск...Переглянути більше> -
Світлодіодна водонепроникна світлова трубка T8 для птиціПереглянути більше>












