Продукти

Світлодіодне освітлення птиці DC12V
1. Водонепроникна підставка з повною трубою ПК.
2. Не містить ртуті та не викидає небезпечне сміття

Опис продукту
1. Водонепроникна підставка з повною трубою ПК.
2. Не містить ртуті та не викидає небезпечне сміття
3. Здатний працювати при низьких температурах
| Колірна температура (CCT) | 2700K-6500K |
| Рейтинг IP | IP67 |
| Матеріал корпусу лампи | ПММА + ПК |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 130 |
| Світловий потік лампи (лм) | 2600 |
| Гарантія (рік) | 5-Рік |
| Світлодіодне джерело світла | Світлодіодний чіп SMD2835 |
| Кут променя | 120 градусів |
| ЦКТ | 2700 - 6500K, повний спектр, посилення червоного |
| затемнення | Симисторне затемнення, 0-10V затемнення |
| ПФ | >0.9 |
| розмір упаковки | 1388*287*290 мм |
| Довжина | 1200 мм |
Детальніше

застосування

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
1. Що таке сільське господарство зі світлодіодними ліхтарями?
Сучасні світлодіодні системи освітлення перевершують традиційні варіанти освітлення, які використовуються при вирощуванні рослин для міського сільського господарства.
2.Свині вночі, їм потрібне світло?
Свині люблять спати при слабкому освітленні або в повній темряві, тому має сенс, щоб лежачі частини вольєра не мали сильного освітлення, щоб заохотити їх відпочивати.
Популярні Мітки: dc12v світлодіодне освітлення птиці, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок

