Продукти

Диммований 2700-6500k Blue Poultry Led Light
1. Енергоефективність: наші сині світлодіодні лампи для птиці споживають набагато менше енергії, ніж традиційні лампи розжарювання, що може допомогти зменшити витрати на енергію.
2. Заспокійливий ефект: доведено, що блакитний відтінок наших ліхтарів має заспокійливу дію на курчат, що може зменшити стрес і покращити загальний стан здоров’я.
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливості продукту
Без ртуті, без утилізації небезпечних відходів
. Підходить для експлуатації при низьких температурах
. Трубка з продуктивністю до 120 лм/Вт і світловіддачею до 88%
| Вхідна потужність | 20 Вт (один) |
| потужність | 9W/14W/18W/30W |
| Колірне співвідношення | 2700K -6500K |
| Вхідна напруга: | AC85-265V 50/60 Гц |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 120 |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Матеріал корпусу лампи: | Алюмінієвий профіль + прозора кришка ПК |
| Час життя | >50,000год |
Детальніше

|
Інформація про пакет |
||||
|
Потужність |
Розмір коробки |
N.W |
Розмір коробки |
G.W |
|
1.2m-25W |
1320x42x42мм/шт |
0.65 кг |
1340х230х275см/30шт |
21 кг |
|
1.5m-30W |
1620x42x42мм/шт |
0.85 кг |
1640х230х275см/30шт |
23,5 кг |
застосування



Популярні Мітки: диммований 2700-6500k blue poultry led light, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
Синє світлодіодне світло для птиці
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися

