Продукти
Вогні сільськогосподарських тварин
Спеціальне світлодіодне освітлення птиці має великий вплив на ріст тварин. Це може не тільки знизити вартість світильника, але й регулювати швидкість метаболізму яєчної птиці, збільшити тривалість життя відтворення.
Дослідження показують, що буле-зелене світло стимулює ріст курей, а оранжево-червоне стимулює розмноження. Передбачається, що червоно-помаранчеве світло має репродуктивну ефективність, тоді як зелене світло — краще для росту.
Важливо вибрати правильний колір для вашого середовища та птахів.
вогні сільськогосподарських тварин
Особливості продукту:
Спеціальне світлодіодне освітлення птиці має великий вплив на ріст тварин. Це може не тільки знизити вартість світильника, але й регулювати швидкість метаболізму яєчної птиці, збільшити тривалість життя відтворення.
Дослідження показують, що зелене світло стимулює ріст курей, а оранжево-червоне стимулює розмноження.
Передбачається, що червоно-помаранчеве світло має репродуктивну ефективність, тоді як буле-зелене світло краще для росту.
Важливо вибрати правильний колір для вашого середовища та птахів.
Специфікація продукту:
| Модель | вогні сільськогосподарських тварин |
| Розмір | 300/600/900/1200/1500 мм |
| Потужність | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| База | R17D / FA8 / G13 |
| Напруга | 12 В постійного струму або 85-265 В |
| Люмен | 100 л/Вт |
| чіп | SMD2835 |
| Матеріали | Alu. плюс ПК/Пластик/Скло |
| РА/ПФ | RA80/PF0.9 |
| Гарантія | 5 років гарантії |
Інформація про товар лампочки в курнику:



Протокол випробування:

FAQ:
Q1. Ви завод?
ТАК, наша фабрика в місті Шеньчжень, провінція Гуандун, заснована в 2010 році.
Q2. : Колірна температура світлодіодного освітлення?
2700/3000/3500/4000/4500/5000/5700/6000/6500K
Q3: Сертифікати на ліхтарі для сільськогосподарських тварин?
CE (EMC плюс LVD) ROHS і так далі
Q4: Який термін служби світильників для сільськогосподарських тварин?
50,000 ГОДИНИ
Q5: Люмени світлодіодного освітлення?
100-180 LM/W Відрізняється від різних серій
Q6: Гарантія на світлодіодне освітлення?
5-7Рокова гарантія залежить від запитів клієнтів
Q7: Будь-які аксесуари OEM можна надати, якщо стандартний не підходить для встановлення?
Так, підтримка OEM/ODM для різних запитів додатків.
Q8: Чи можу я мати наш ЛОГОТИП на продуктах та упаковках?
В: Так. Але з MOQ для дизайну кольорової коробки
Q9: Як боротися з несправністю?
Наша продукція виробляється за суворою системою контролю якості, а рівень браку становить менше 0,2 відсотка.
Якщо виникла проблема з якістю, політика повернення/відшкодування згідно з гарантійною угодою
Популярні Мітки: ліхтарі для сільськогосподарських тварин, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок










