Продукти
Світло курника
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників світильників для курників у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Характеристика продукту:
1. Henhouse Light розроблено з розумними датчиками, які автоматично регулюють яскравість на основі рівня природного освітлення, забезпечуючи оптимальне освітлення для ваших курчат.
2. Енерго{1}}ефективні світлодіодні лампи, які використовуються в Henhouse Light, довговічні-і економічно-ефективні, заощаджуючи ваші гроші на рахунках за електроенергію.
3. Завдяки міцному та водонепроникному дизайну Henhouse Light створений, щоб протистояти погодним умовам і забезпечити надійне освітлення вашого курника.
Специфікація:
| потужність | 9W 18W 23W 25W |
| Розмір | 60 см 120 см 150 см |
| Колірна температура (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Світлова ефективність (LM/W) | 140 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Кут променя | 180 градусів |
| Водостійкий | IP67 |
| матеріал | Алюмінієвий корпус + кришка ПК |
| Вхідна напруга (В) |
85-265 В змінного струму |
| затемнений | Симистор з регулюванням яскравості та 0-10 В |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Гарантія | 5 років |
| Світлодіодний чіп | Епістар 2835 |
| Особливість |
без мерехтіння |
Детальні зображення:






Використання:

Звіт про випробування:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: курник світлий, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна лампочка для курникаПереглянути більше> -
Системи освітлення для птахофабрикПереглянути більше> -
Освітлення птиці для вирощування тваринПереглянути більше> -
Світлодіодний світильник IP67 T12 для курей-несучокПереглянути більше> -
T12 синій світлодіод для домашньої птиціПереглянути більше> -
IP 67 Світло для вирощування птиціПереглянути більше>












