Продукти
Освітлення для домашньої птиці зі світло-діодами
Послати повідомлення
Введення продукту
Опис продукції
Світлодіодне освітлення птиці забезпечує точне керування параметрами світла (такими як довжина хвилі та затемнення), споживаючи при цьому значно менше енергії, ніж традиційні джерела освітлення, знижуючи експлуатаційні витрати та покращуючи екологічність.

Деталі продуктів
| потужність | 9W 18W 23W 25W |
| Розмір | 60 см 120 см 150 см |
| Колірна температура (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Світлова ефективність (LM/W) | 120 ЛМ/Вт 140 ЛМ/Вт 160 ЛМ/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Кут променя | 180 градусів |
| Водостійкий | IP65 IP67 |
| матеріал | Алюмінієвий корпус + кришка ПК |
| Особливість | без мерехтіння |


Застосування продуктів


Популярні Мітки: світлодіодне освітлення для птиці, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися












