Продукти

Світлодіодний світлодіодний світильник T10 з регулюванням яскравості симистора
* Повністю водонепроникний і пилонепроникний.
* Міцна міцна конструкція – повністю миється та захищена від корозії.
* Понад 70% економії порівняно з люмінесцентними лампами – нижчі експлуатаційні витрати.
* Дуже довгий термін служби до 50000 годин.

Особливості продукту
* Повністю водонепроникний і пилонепроникний.
* Міцна міцна конструкція – повністю миється та захищена від корозії.
* Понад 70% економії порівняно з люмінесцентними лампами – нижчі експлуатаційні витрати.
* Дуже довгий термін служби до 50000 годин.
* Відсутність ризику пожежі / нижчі витрати на страхування – світлодіод завжди залишатиметься при низькій температурі
* Можливість зв'язування та з'єднання в серію.
* Триак/0-10v з можливістю затемнення.
| потужність | 16W |
| Напруга | 85-265V |
| Ефективність | 100 лм/Вт |
| Люмен | 1600 лм |
| ЦКТ | 2700K/4000K/5700K/6500K |
| МКС | >80 |
| Робоча температура | (-40 градус -50 градус ) |
| Ставка IP | IP67 |
| матеріал | Прозора кришка ПК/матова кришка (опція) + водонепроникний роз’єм IP67 |
| Водій | З внутрішнім драйвером із можливістю затемнення/необов’язковим драйвером без регулювання яскравості |
| Розмір | 1,2 м * Г 32 мм |
| Розмір упаковки | 143*30*26см |
| G.W | 14,1 кг/25 шт |
Детальніше



застосування
Завод, лікарня, автомийка, холодильник, морозильна камера, пташник і так далі.



Популярні Мітки: Світлодіодна трубка світлодіодного світильника симистора t10, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодне освітлення курятини для птиці для виробництв...Переглянути більше> -
Уф-світло для птиціПереглянути більше> -
Освітлення птахофермиПереглянути більше> -
Синє світло для курейПереглянути більше> -
Водонепроникний курячий курячий птахівник T8 Tube LightПереглянути більше> -
Світлодіодні фари для фермПереглянути більше>







