Продукти
Водонепроникна світлодіодна трубка для птиці для курячої ферми
1. Захист IK10, матеріали 94V0 і водонепроникність IP69K.
2. Конструкція циліндра Paten, алюмінієва дошка, корпус з ПК/ПММА, кришки та затискачі з нержавіючої сталі
3.SMD2835 Світлодіодне джерело світла з глобальним патентним захистом.
4. Висока ефективність, +/- 5%, 120–160 люмен на ват.

Опис продукту
1,95% високоефективний драйвер постійного струму зі світловипромінюванням 140 лм/Вт, що знижує витрати електроенергії на 10-15%;
2. Інтегрована конструкція корпусу, яка не містить забруднень і проста в очищенні.
3. Стійкість до аміаку та корозійного газу, рейтинг водонепроникності IP69K;
4.When compared to light without a lens, the 3.160° beam angle with a lens has an unimformity of >0.8 and increases by >25%;
5.Надійний драйвер відомого бренду Inventronics
6. Five-year warranty and Lifespan L70>50000H.
| Номінальна напруга | AC85-277V |
| потужність | 9 Вт/14 Вт/18 Вт/36 Вт/40 Вт/60 Вт/80 Вт або індивідуальна потужність |
| Тип LED | SMD2835 |
| Колірне співвідношення | 2700K -6500K , повний спектр або індивідуальний спектр |
| Тип трубки | T5/T8/T10/T12 |
| матеріал | Алюмінієвий профіль + прозора кришка ПК |
| Довжина | {{0}}.6 м/0,9 м/1,2 м/1,5 м/1,8 м/2,4 або індивідуальна довжина |
| Гарантія | 3 роки / 5 років |
Детальніше
застосування


Популярні Мітки: водонепроникна світлодіодна трубка для птахівництва, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Душова кімната світлодіодні світильники Ip65Переглянути більше> -
Брудер лампи для курчатПереглянути більше> -
Програма освітлення для курчат бройлерівПереглянути більше> -
Лампочка для курячого брудераПереглянути більше> -
Свинячі вогніПереглянути більше> -
Лампочки для зовнішнього гаражаПереглянути більше>









