Продукти

395nm УФ інтегрована світлодіодна трубка T5 з безшовною

особливості:
1.USB сумісний.
2. Добре підходить для прикрас спалень, УФ-плакатів, дисплеїв творів мистецтва, освітлення на Хеллоуїн, світильників з вазеліну та уранового скла, темних вечірок і ефектів, що світяться в темряві, виступів під темним світлом, малюнків на обличчі, декорацій для вечірок, фонового світла тощо.
3. Перемикач увімк./вимк. має настройку диммера для регулювання яскравості цього освітлювального приладу.
Технічні характеристики
| Пункт | Світлодіодна лампа T5 UV |
| Модель №. | ЧБ-Т5-18В |
| Вхідна напруга | AC180-265}V |
| потужність | 18W |
| Довжина | 60 см/2 фути, 120 см/4 фути |
| Бін Кут | 120 градусів, 180 градусів |
| МКС | >83 |
| ІП | IP20 або IP33 |
| Довжина хвилі | 395 нм і 365 нм індивідуальні |
| Тривалість життя | 35000 годин |
| матеріал | Алюміній плюс кришка ПК |
| Гарантія | 3 роки |
| ПФ | 0.95 |
Більше картинок




Застосування:

поширені запитання
Q1: Який час виконання зразка?
Протягом узгодженого часу наша команда з продажів стежитиме за вами, щоб переконатися, що якість продукту є кваліфікованою, ви можете будь-коли переглянути хід
Q2: який час доставки?
Підтвердьте та організуйте виробництво, Передумови, що забезпечують якість, Зразок потребує 5-10 днів, час масового виробництва потребує 20-30 днів (Різні продукти мають різні виробничі циклиm, Ми будемо стежити за тенденціями виробництва, Будь ласка, залишайтеся на зв’язку з нашою командою продажів.)
Q3: Чи можемо ми просто замовити невелику кількість?
Звичайно, невелика кількість перетворюється на велику кількість, тож ми сподіваємося, що зможемо дати нам шанс досягти взаємної мети.
Q4: Чи можемо ми налаштувати продукт?
Ми надаємо вам професійну команду дизайнерів, включаючи дизайн продукту та дизайн упаковки, вам потрібно лише надати вимоги. Ми надішлемо готові документи для підтвердження перед організацією виробництва.
Популярні Мітки: 395nm УФ інтегрована світлодіодна трубка t5 з безшовною, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
222 нм УФ-дезінфікуюча лампаПереглянути більше> -
Дальні 220 нм Uvc світильники для лікареньПереглянути більше> -
Чорне ультрафіолетове світло 365 нм 100 ВтПереглянути більше> -
УФ-світлодіодний чорний прожектор потужністю 150 ВтПереглянути більше> -
UVC світлодіодна дезінфекційна лампаПереглянути більше> -
320nm 365nm 300nm UVB світлодіодне світло 100w 200w 300wПереглянути більше>







