Продукти
УФ-знищувач мух 15 Вт, трубка T8 450 мм
Підключіть і працюйте в будь-який люмінесцентний світильник T8
Широко застосовні сценарії
Яскраві ефекти чорного світла
Економічна альтернатива дорогим світлодіодним світильникам
ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЛИШЕ НА T8 INSTANT-STARTER
Послати повідомлення
Введення продукту

опис
Ці надійні УФ-люмінесцентні лампи BENWEI Light T8 випромінюють спеціально розроблену довжину хвилі 450 нм, що ідеально підходить для залучення комах. Ця лампа потужністю 15 Вт працює вражаючих 8000 годин і має довжину 450 мм. Завдяки привабленню комах ця трубка рекомендована для таких застосувань, як блоки Insect-O-Cutor.
Атрибут
| Тип лампочки | Люмінесцентна лампа (лінійна) |
| технології | Люмінесцентний |
| Потужність | 15 W |
| Виробник | BENWEI |
| Світлий колір | Чорне світло |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Тип кришки/основи | 2 шпильки на кожному кінці |
| Тип | Лампочка |
| Середній термін служби лампи виробника | 8000 годин |
| Кепка/основа | G13 |
Особливості підсвічування
- Підключіть і працюйте в будь-який люмінесцентний світильник T8
- Широко застосовні сценарії
- Яскраві ефекти чорного світла
- Економічна альтернатива дорогим світлодіодним світильникам
- ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЛИШЕ НА T8 INSTANT-STARTER
Показ зображень








Популярні Мітки: uv fly killer 15watt t8 tube 450mm, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
УФ-знищувач мух 36 Вт
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
УФ-лампа для фотохімічної реакціїПереглянути більше> -
Світлодіодна ультрафіолетова фотохімічна реакціяПереглянути більше> -
365 нм 100 Вт 200 Вт 500 Вт УФ світлодіодне чорне світлоПереглянути більше> -
Світлодіодний УФ 200 Вт 500 ВтПереглянути більше> -
10 Вт, 1 фут, USB-портативна ультрафіолетова лампа Blackl...Переглянути більше> -
T8 Чорне світлоПереглянути більше>








