Продукти
Терапевтична світлодіодна лампа червоного світла RD30 Mini
* Довжина хвилі: комбінований червоний 660 нм та інфрачервоний 850 нм
* Простий у використанні – кнопка ввімкнення/вимкнення живлення
* Портативний – мініатюрний, бездротовий і перезаряджуваний, підходить для мандрівників
* Використання в усьому світі 100-240V
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливості
* Довжина хвилі: комбінований червоний 660 нм та інфрачервоний 850 нм
* Простий у використанні – кнопка ввімкнення/вимкнення живлення
* Портативний – мініатюрний, бездротовий і перезаряджуваний, підходить для мандрівників
* Використання в усьому світі 100-240V
Технічні характеристики
| МОДЕЛЬ: | РД30 |
| світлодіоди: | 12шт x 3w |
| Потужність: | 36W |
| Фактична потужність | 12W |
| Довжини хвилі: | 42 mil RED 660nm & NIR 850nm=1 : 1 |
| Опромінюваність (мВт/см2): | >100 мВт/см2 на поверхні світлодіодів |
| матеріал: | Алюміній |
| Напруга: | AC100-240}V |
| Розетка: | Стандарт E27 |
| Розміри: | 14 х 12 см |
| вага: | 0.36 КГ |
Детальніше





Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Терапія червоним світлом на 18 світлодіодів для тіла та о...Переглянути більше> -
Терапія червоним світлом для обличчя та шкіриПереглянути більше> -
Пристрій для терапії червоним світлом. Червоний ближній і...Переглянути більше> -
1500 Вт світлодіодна панель для лікування червоного світлаПереглянути більше> -
Світлова панель для лікування старіння потужністю 45 ВтПереглянути більше> -
Терапія червоним світлом потужністю 750 ВтПереглянути більше>













