Продукти
Світильник для поверхневого кріплення-у формі кільця
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників кільцевих світильників для поверхневого монтажу в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Характеристика продукту:
1. Кільцеподібний світильник для поверхневого монтажу є елегантним доповненням до будь-якої кімнати завдяки своєму сучасному дизайну.
2. Тепле і рівне світло від цієї люстри – саме те, що потрібно, щоб кожен почувався як вдома.
3. Ця кільцеподібна лампа для поверхневого монтажу використовує-енергоефективну світлодіодну технологію, яка допомагає зменшити витрати електроенергії без шкоди для якості світла.
Специфікація:
| потужність | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Колірна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 120 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | 80-83Ra або 95-98Ra |
| Підтримка диммера | Діммований симистор або 0-10 В |
| Світлодіодний чіп | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| матеріал | Алюміній + кришка ПК |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Кришка рамки | Білий |
| Вхідна напруга (В) | 85-265 В АБО 12 В постійного струму, 24 В постійного струму |
| Розмір вирізу | від 68 мм до 280 мм |
| Зовнішній діаметр | 85-300мм |
| PF | >0.90 |
Детальні зображення:





Використання:

Кругова світлодіодна панель широко використовується у вітальнях, холах готелів, конференц-залах, лікарнях, школах, офісах тощо
Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: кільцевий світильник поверхневого монтажу, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Плоска панель світлодіода 2 фути X 4 футиПереглянути більше> -
Стельові сітки 2х2Переглянути більше> -
Світлодіодні стельові світильники плоска панельПереглянути більше> -
Світлодіодний світлодіодний стельовий світильник потужніс...Переглянути більше> -
Rgbw 60×60 48W Світлодіодна панельПереглянути більше> -
Світлодіодна панель IP44 RGBПереглянути більше>












