Продукти
Квадратний панельний світильник для поверхневого монтажу
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників квадратних панелей для поверхневого монтажу в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
особливість продукту:
- Квадратна панельна лампа для поверхневого монтажу має витончений і сучасний дизайн, який чудово вписується в будь-який простір.
- Завдяки ультра-профілю ця панельна лампа забезпечує чистий і мінімалістичний вигляд, який додає нотку вишуканості будь-якій кімнаті.
- Ця панельна лампа, створена для легкого встановлення, забезпечує чудову яскравість і енергоефективність, що робить її ідеальним вибором як для житлових, так і для комерційних установ.
Специфікація:
| Світлодіодний чіп | Epistar / SMD2835 |
| Рейтинг IP | IP44 |
| Вхідна напруга | 85-265 В, 100-277 В змінного струму |
| CRI | >80Ra |
| Світлова ефективність | 110-120 лм/Вт |
| PF | >0.95 |
| потужність | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Розмір | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 см |
| Колірна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Підтримка диммера | Діммований симистор або 0-10 В |
| матеріал | Алюміній + ПММА |
| Кут променя | 120 градусів |
| Тривалість життя | 50000 годин |
| Гарантія | 5 років |
| Кришка рамки | Білий і сріблястий |
| Сертифікований | TUV, CE, ROHS |
Детальні зображення:





Використання:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: квадратний поверхневий монтажний панельний світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні панелі стіниПереглянути більше> -
U-подібна світлодіодна трубка 20 ВтПереглянути більше> -
2 на 4 панелі стельового світлаПереглянути більше> -
Комерційний електричний світлодіодний столикПереглянути більше> -
Люмінесцентні світлодіодні стельові панеліПереглянути більше> -
Круглий стельовий світильникПереглянути більше>












