Продукти
Ультратонка безкаркасна світлодіодна стельова панель
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників ультратонких безкаркасних світлодіодних стельових панелей у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
особливість продукту:
- Завдяки надзвичайно тонкому дизайну наша безкаркасна світлодіодна стельова панель додає сучасної елегантності будь-якому простору.
- Безкаркасна конструкція створює бездоганний і елегантний вигляд, що покращує загальну естетику кімнати.
- Насолоджуйтеся яскравим та енергозберігаючим-освітленням, не відволікаючись від громіздких рам, покращуючи атмосферу вашого дому чи офісу.
Специфікація:
| Світлодіодний чіп | Epistar / SMD2835 |
| Рейтинг IP | IP44 |
| Вхідна напруга | 85-265 В, 100-277 В змінного струму |
| CRI | >80Ra |
| Світлова ефективність | 110-120 лм/Вт |
| PF | >0.95 |
| потужність | 18W/36W/40W |
| Розмір | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Колірна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Підтримка диммера | Діммований симистор або 0-10 В |
| матеріал | Алюміній + ПММА |
| Кут променя | 120 градусів |
| Тривалість життя | 50000 годин |
| Гарантія | 5 років |
| Кришка рамки | Білий і срібний |
| Сертифікований | TUV, CE, ROHS |
Детальні зображення:





Використання:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: ультратонка безкаркасна світлодіодна стельова панель, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна панель КитайПереглянути більше> -
Світильники офісної стельової панеліПереглянути більше> -
2x4 світлодіодна плоска панель для поверхневого кріпленняПереглянути більше> -
2x2 світлодіодні пласкі панелі денного світлаПереглянути більше> -
Маленький світлодіодний плаский ліхтар 1×1Переглянути більше> -
Мінімалістична біла світлодіодна панельПереглянути більше>












