Продукти
Кільцева біла панельна лампа з регулюванням яскравості
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників кільцевих білих панельних ламп із регулюванням яскравості в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Характеристика продукту:
1. До будь-якої зони можна додати витонченості, додавши панельну лампу Ring White Dimmable, яка має стиль, який є водночас гладким і сучасним.
2. Завдяки функції регулювання яскравості це світло дає вам можливість змінювати яскравість і створювати ідеальну атмосферу для будь-якої події, для якої вони призначені.
3. Панельна лампа Ring White Dimmable — це енергоефективна-лампа, яка працює протягом тривалого часу та забезпечує постійне світло,-без мерехтіння та приємне для очей.
Специфікація:
| потужність | 3W/5W/7W/9W |
| Колірна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 120 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | 80-83Ra або 95-98Ra |
| Підтримка диммера | Діммований симистор або 0-10 В |
| Світлодіодний чіп | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| матеріал | Алюміній + кришка ПК |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Кришка рамки | Білий |
| Вхідна напруга (В) | 85-265 В АБО 12 В постійного струму, 24 В постійного струму |
| Розмір вирізу | від 68 мм до 280 мм |
| Зовнішній діаметр | 85-300мм |
| PF | >0.90 |
Детальні зображення:





Використання:

Підвищте естетику свого інтер’єру за допомогою тонкого дизайну та м’якого світіння круглої світлодіодної панелі освітлення, створюючи гостинну та привабливу атмосферу.
Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: кільцева біла диммируемая панельна лампа, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
15 Вт квадратний світлодіодний стельовий світильникПереглянути більше> -
Стельові світильники 2 X 4Переглянути більше> -
Інтегрована світлодіодна квадратна плоска панель із можли...Переглянути більше> -
Світлодіодні світлодіодні панельні світильникиПереглянути більше> -
Стельовий світлодіодний світильник зі зміною кольоруПереглянути більше> -
Елегантний квадратний світильник-за рівнемПереглянути більше>












