Продукти

Світлодіодний світильник RGBW
1. Радіатор з хорошим розсіюванням
2. Різна кришка для варіанту
3.Сильна весна
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливість продукту
1. Яскравість даунлайта можна регулювати від 0 до 100%
2. Довгий термін служби та зниження витрат на технічне обслуговування
3. Встановлюється в стандартний вбудований корпус або кронштейн для поверхневого монтажу
Технічні характеристики
| потужність | 20W/25W/30W |
| Колірна температура (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT регульований |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 120 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | 80-83Ra або 95-98Ra |
| Підтримка диммера | Симистор із можливістю диммування або 0-10V диммування |
| Світлодіодний чіп | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| матеріал | Алюміній + кришка ПК |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Кришка рамки | Білий |
| Вхідна напруга (В) | 85-265В,110-240В АБО 12 В постійного струму, 24 В постійного струму |
| Світлодіодний драйвер | Ізольований і без мерехтіння |
Більше фотографій:



застосування:








Популярні Мітки: Світлодіодний світильник rgbw, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися

