Продукти
12 В/24 В постійного струму RGBW LED Downlight
1. Радіатор з хорошим розсіюванням
2. Різна кришка для варіанту
3.Сильна весна
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливість продукту
1. Технологія RGBW: цей світлодіодний світильник оснащений червоним, зеленим, синім і білим світлодіодами. Це означає, що він може створювати широкий спектр кольорів і колірних ефектів.
2. Вхід низької напруги: вхід 12 В/24 В постійного струму означає, що цей світлодіодний світильник підходить для використання в місцях з низькою напругою електроживлення, що робить його ідеальним для використання у віддалених районах або на відкритому повітрі.
Технічні характеристики
| потужність | 20W/25W/30W |
| Колірна температура (CCT) | RGBW |
| ЦКТ | 3 CCT регульований |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 120 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | 80-83Ra або 95-98Ra |
| Підтримка диммера | Симистор із можливістю диммування або 0-10V диммування |
| Світлодіодний чіп | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| матеріал | Алюміній + кришка ПК |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| ПФ | 0.95 |
| Кришка рамки | Білий |
| Вхідна напруга (В) | 85-265В,110-240В АБО 12 В постійного струму, 24 В постійного струму |
| Світлодіодний драйвер | Ізольований і без мерехтіння |
Більше фотографій:



застосування:








Популярні Мітки: 12v/24v dc input rgbw led downlight, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
6-дюймовий світлодіодний світильникПереглянути більше> -
Чорні вбудовувані точкові світильникиПереглянути більше> -
Jcc Fireguard наступного поколінняПереглянути більше> -
Магазин світлодіодних світильниківПереглянути більше> -
Литий під тиском алюмінієвий світлодіодний світильникПереглянути більше> -
12 Вт AC85-265V світлодіодний стельовий світильникПереглянути більше>










