Продукти
Тимчасове робоче світло високої потужності
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників тимчасових робочих світильників високої потужності в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
1. Тимчасові робочі лампи високої потужності створені, щоб забезпечити винятково яскраве освітлення будь-якого робочого місця, забезпечуючи таким чином найвищий можливий рівень видимості та безпеки.
2. Конструкція цієї робочої лампи розроблена так, щоб бути -стійкою та міцною, завдяки чому вона здатна витримувати суворі робочі умови, які існують.
3. Ця високо{1}}потужна робоча лампа забезпечує легкість і універсальність для виконання будь-якої роботи, оскільки вона оснащена налаштуваннями, які можна регулювати, і простим процесом встановлення.
Специфікація:
| потужність | 20W 30W 40W 50W 60W 80W |
| Світлова ефективність | >110 лм/вт |
| Джерело світла | SMD 2835, Epistar |
| Робоча температура | -40~45 градусів |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Водонепроникність IP65 |
| Оцінка IK | 07 |
| Тривалість життя | 50000 ГОДИН |
| Вхідна напруга | 85-265 В змінного струму |
| Водолаз | Внутрішнє джерело живлення |
| затемнення | НІ |
| Промінь Ангел | 360 градусів |
| PF | >0.95 |
| Гарантія | 5 років |
Детальні зображення:



Використання:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: тимчасове робоче світло високої потужності, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Портативний підвісний робочий ліхтарПереглянути більше> -
Світло робочого місцяПереглянути більше> -
Водонепроникний портативний світлодіодний робочий ліхтарПереглянути більше> -
Освітлення робочого місцяПереглянути більше> -
Тимчасове робоче світлоПереглянути більше> -
Портативні будівельні освітлювальні приладиПереглянути більше>












