Продукти
Світлодіодні тимчасові ліхтарі зі штекером
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників тимчасових світлодіодних ліхтарів зі штекером у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
1. Ці тимчасові світлодіодні ліхтарі зі штекером призначені для освітлення будь-якого зовнішнього чи внутрішнього середовища, створюючи теплу та гостинну атмосферу.
2. Ці ланцюгові ліхтарі не лише сліпучі та довговічні-, але й безпечні для навколишнього середовища, оскільки живляться від світлодіодних лампочок,-які є енергоефективними.
3. Завдяки роз’ємній-конструкції ці лампочки легко встановити та насолоджуватися чудовою яскравістю, яку вони випромінюють, де б ви не були.
Специфікація:
| потужність | 20W 30W 40W |
| Світлова ефективність | >110 лм/вт |
| Джерело світла | SMD 2835, Epistar |
| Робоча температура | -40~45 градусів |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Водонепроникність IP65 |
| Оцінка IK | 07 |
| Тривалість життя | 50000 ГОДИН |
| Вхідна напруга | 85-265 В змінного струму |
| Водолаз | Внутрішнє джерело живлення |
| затемнення | НІ |
| Промінь Ангел | 360 градусів |
| PF | >0.95 |
| Гарантія | 5 років |
Детальні зображення:



Використання:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: тимчасові світлодіодні ліхтарі зі штекером, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Тимчасове робоче світлоПереглянути більше> -
Портативні будівельні освітлювальні приладиПереглянути більше> -
Портативний світлодіодний будівельний ліхтарПереглянути більше> -
Підключається світлодіодне робоче світлоПереглянути більше> -
Алюмінієвий робочий ліхтар 120 ВтПереглянути більше> -
Однодротовий тимчасовий робочий ліхтарПереглянути більше>












