Продукти
Світлодіодне світлодіодне освітлення на робочому місці з підключенням
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників підключеного світлодіодного освітлення для робочих місць у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
- Завдяки міцній конструкції та світлодіодним лампочкам, які мають тривалий термін служби, світлодіодний ліхтар на робочому місці, який можна підключити, витримує навіть найскладніші робочі умови.
- З’єднуваний світлодіодний ліхтар на робочому місці має виняткову яскравість, що дає йому достатньо світла для всіх ваших проектів і домашніх справ.
- Ви можете легко з’єднати численні світильники разом, щоб створити індивідуальну систему освітлення, яка адаптована до ваших потреб і характеристик.
Специфікація:
| потужність | 20W 30W 40W 50W |
| Світлова ефективність | >110 лм/вт |
| Джерело світла | SMD 2835, Epistar |
| Робоча температура | -40~45 градусів |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Водонепроникність IP65 |
| Оцінка IK | 07 |
| Тривалість життя | 50000 ГОДИН |
| Вхідна напруга | 85-265 В змінного струму |
| Водолаз | Внутрішнє джерело живлення |
| затемнення | НІ |
| Промінь Ангел | 360 градусів |
| PF | >0.95 |
| Гарантія | 5 років |
Детальні зображення:



Використання:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: підключається світлодіодне освітлення робочого місця, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Портативні будівельні світильники промислового класуПереглянути більше> -
Тимчасове робоче світло високої потужностіПереглянути більше> -
Світло робочого місцяПереглянути більше> -
Освітлення робочого місцяПереглянути більше> -
Підвісний світильник Site ConstructionПереглянути більше> -
Портативні будівельні освітлювальні приладиПереглянути більше>












