Продукти
Тимчасові світлодіодні ліхтарі для будівництва
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників тимчасових світлодіодних ліхтарів для будівельних майданчиків у Китаї. Ласкаво просимо, щоб придбати довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
- Наші тимчасові світлодіодні струнні лампи для будівельних майданчиків призначені для забезпечення яскравого та надійного освітлення в будь-якій робочій ситуації.
- Використовуючи наші надійні та блискучі світлодіодні ланцюгові лампи, ми підвищуємо безпеку та видимість працівників.
- За допомогою наших портативних і зручних тимчасових світлодіодних ліхтарів для будівельних майданчиків ви можете легко освітлити територію, в якій працюєте.
Специфікація:
| потужність | 20W 30W 40W |
| Світлова ефективність | >110 лм/вт |
| Джерело світла | SMD 2835, Epistar |
| Робоча температура | -40~45 градусів |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Водонепроникність IP65 |
| Оцінка IK | 07 |
| Тривалість життя | 50000 ГОДИН |
| Вхідна напруга | 85-265 В змінного струму |
| Водолаз | Внутрішнє джерело живлення |
| затемнення | НІ |
| Промінь Ангел | 360 градусів |
| PF | >0.95 |
| Гарантія | 5 років |
Детальні зображення:



Використання:

Підвищте свою продуктивність і ефективність, освітливши робочий простір за допомогою наших тимчасових світлодіодних ламп, які довговічні-і ефективні з точки зору споживання енергії.
Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: тимчасові світлодіодні ліхтарі для будівництва, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світло робочого місцяПереглянути більше> -
Водонепроникний портативний світлодіодний робочий ліхтарПереглянути більше> -
Освітлення робочого місцяПереглянути більше> -
Тимчасове робоче світлоПереглянути більше> -
Підключається світлодіодне робоче світлоПереглянути більше> -
Тимчасове освітлення 100 Вт для будівельних майданчиківПереглянути більше>












