Продукти
Світлодіодне промислове освітлення високої затоки
Низький світловий розпад 3 роки<10%,lifetime>100 000 годин.
OEM & ODM Види світлодіодного промислового високого освітлення відсіку спеціально для вас
Професійні інженери роблять Dialux для ваших проектів
Послуга «Одна зупинка» для ваших типів проектів світлодіодних ліхтарів
10%,lifetime>
Введення продукту:

Функція продукту:
До більш ніж 80% економії енергії, ніж інші світлодіодні промислові high bay lights
Відлитий алюмінієвий корпус + Антибліковий об'єктив ПК Кришка з хорошим розсіюванням тепла
Водонепроникний IP65, гарантія на 5 років
IP65 Водонепроникний і 72-годинний тест старіння перед доставкою, переконайтеся, що кожен Світло 100% працює добре
Спектрація продукту:
| Модель: | BW-GKC-200W |
| Люмени на ватт: | >130lm/w |
| Потужність: | 200 вт |
| Напруги: | AC85-265V |
| Частота: | 50-60 Гц |
| Коефіцієнт потужності: | >0,90 |
| Температура кольору: | 2700 ~ 6500K |
| Світлодіодний чіп: | 220 PCS Philips SMD3030 |
| Час життя: | > 50 000 годин на добу |
| Яскравість: | 26000lm |
| МКС: | >80 |
| Кут променя: | 60° |
| Темп зберігання: | -30 ~ 55 ° C |
| Рейтинг IP: | IP65 |
| Затемняється: | 0-10В або фазовий | Да Лі факультативний |
| Житло: | Оздоблення/алюмінієвий корпус з литтям під тиском |
| Монтажу: | Гачок / Очне кріплення (стандарт), кулонне кріплення |
| Розмір продукту: | Ø450*425мм |
| Вага нетто: | 6 КГ |
| Розмір упаковки: | 56*56*45см |
| Кількість/Коробка: | 1PCS/Коробка |
| Вага брутто: | 6,3 КГ |
| Гарантія: | 5 років |
| Водій: | Середній драйвер свердловини або CE необов'язковий |
Детальніше:
Benwei Як 8 + років Досвід Китаю Промисловий High Bay Освітлення заводу
Ми OEM & ODM Види житла Зовнішні світлодіодні ліхтарі спеціально для вас від 50 Вт до 1500 Вт,
з гарантією 5-7 років за конкурентною ціною.


Світлодіодний промисловий high bay light загальне застосування:
Світлодіодне промислове високе освітлення найкраще підходить для комерційних застосувань, включаючи роздрібні та великі магазини коробки, автосалони, гімназії, склади та виробництво. майстерня, гараж, супермаркет, магазин, гімназія, торговий центр, платна станція, виставкові зали, спортивний зал, стадіон, гірничодобувна промисловість, залізничний вокзал, ресторан, торгові площі та будь-який інший промисловий або комерційний об'єкт з високими стелями.

Популярні Мітки: світлодіодні промислові high bay освітлення, Китай, постачальники, виробники, завод, купити, ціна, краще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні ліхтарі High Bay потужністю 150 ВтПереглянути більше> -
High Bay Led Light 150w Ufo 5700kПереглянути більше> -
НЛО світлодіодні ліхтаріПереглянути більше> -
High Bay Led RetrofitПереглянути більше> -
Лінійне світлодіодне світлодіодне світлодіодне світлодіод...Переглянути більше> -
Комерційна світлодіодна лампочкаПереглянути більше>








