Продукти
Світлодіодні складські світильники під проводом НЛО
MOQ 1 PCS, надати вашим проектам всі види світлодіодних ліхтарів, єдиний-стоп послуги
170lm/W Philip Led Chip & Mean Well з гарантією на 7 років
OEM & ODM види НЛО світлодіодні High Bay Light спеціально для вас
Введення продукту:

Функція продукту:
Чистий алюміній з хорошим розсіюванням тепла
Параметр кута 60°/90°/120°
Водонепроникний IP65, 7-річна гарантія
Антиблікова функція
Структура упаковки досягає переваг низького загасання освітленості, високої ефективності освітлення, енергозбереження та захисту навколишнього середовища;
Забезпечити термін служби ламп;
Кристалічна лінза використовується для розподілу світла для задоволення потреб у освітленні різних випадків;
Лампа приймає кутовий пристрій блокування, щоб гарантувати, що довгостроковий робочий кут не зміниться у вібраційному середовищі;
Спектрація продукту:
| Модель: | BW-HBLA-200W |
| Люмени на ватт: | 140lm/w |
| Потужність: | 200 вт |
| Напруги: | AC85-265V |
| Частота: | 50-60 Гц |
| Коефіцієнт потужності: | >0,90 |
| Температура кольору: | 2700 ~ 6500K |
| Світлодіодний чіп: | 315 ШТ Філіпс SMD3030 |
| Час життя: | > 50 000 годин на добу |
| Яскравість: | 28000lm |
| МКС: | >80 |
| Кут променя: | 60°/90°/120° |
| Темп зберігання: | -30 ~ 55 ° C |
| Рейтинг IP: | IP65 |
| Затемняється: | 0-10В або фазовий | Да Лі факультативний |
| Житло: | Оздоблення/алюмінієвий корпус з литтям під тиском |
| Монтажу: | Гачок / Очне кріплення (Стандартне), кулонне кріплення ,поверхневе кріплення |
| Розмір продукту: | Ø400*180 мм |
| Вага нетто: | 5,8 кг |
| Розмір упаковки: | 475*470*195мм |
| Кількість/Коробка: | 1PCS/Коробка |
| Вага брутто: | 6,8 КГ |
| Гарантія: | 5 років |
| Водій: | Середній драйвер свердловини або CE необов'язковий |
Детальніше:
Китайський НЛО під керівництвом high bay light є ідеальною заміною для традиційних металогалогенних вогнів, він може заощадити більш ніж в 2 рази енергії, а термін служби більш ніж в 3 рази, ніж традиційні металогалогенні вогні.
BW Як 8+ років Досвід провідних заводів з освітлення складу
Ми OEM & ODM Види житла Зовнішні світлодіодні ліхтарі спеціально для вас від 50 Вт до 1500 Вт,
з гарантією 7 років за конкурентною ціною.



НЛО світлодіодний High Bay Light Загальне застосування:
Світлодіодне складське освітлення НЛО low bay найкраще підходить для комерційних застосувань, включаючи роздрібні та великі магазини коробки, автосалони, гімназії, склади та виробництво. майстерня, гараж, супермаркет, магазин, гімназія, торговий центр, платна станція, виставкові зали, спортивний зал, стадіон, гірничодобувна промисловість, залізничний вокзал, ресторан, торгові площі та будь-який інший промисловий або комерційний об'єкт з високими стелями.

Популярні Мітки: UFO світлодіодні світильники для зберігання, Китай, постачальники, виробники, завод, купити, ціна, краще, дешево, для продажу, на складі, безкоштовний зразок
-
Світлодіодне світло Ufo High Bay потужністю 200 ВтПереглянути більше> -
Світильники для складів потужністю 400 ВтПереглянути більше> -
Освітлення будівельного складуПереглянути більше> -
Підвісні ліхтарі High BayПереглянути більше> -
Продам світлодіодні ліхтарі Leaner High BayПереглянути більше> -
T8 Led Fluorescent замінаПереглянути більше>










