Продукти
Світлодіодний лінійний склад High Bay Led Light
Введення продукту:

Характеристика продукту:
LED Linear High Bay виготовлено з міцного анодованого екструдованого алюмінію, тому він може впоратися з усім, що ви можете приготувати. Т
Витончено сконструйований світильник розсіює тепло та зберігає світлодіоди всередині прохолодними та правильними протягом багатьох років.
Широко використовується в аеропортах, автосалонах, освіті, охороні здоров’я, дистрибуції, спортзалах, промислових і складських приміщеннях, місцях відпочинку та громадських місцях.
Специфікація продукту:
| Світлодіодний двигун | Високоякісні мікросхеми 2835 або 5630 |
| Доступні Вати | 80W, 100W, 120W, 150W, 200W |
| Фактор потужності | >0.95 |
| Температура навколишнього середовища | -20 градусів ~ плюс 45 градусів |
| Доступні напруги | AC100-240V 50/60 Гц стандарт |
| Люмен вихід | 80 Вт: 11200 лм|100 Вт: 14000 лм|120 Вт: 16800 лм|150 Вт: 21000 лм|180 Вт: 25200 Вт|200 Вт: 28000 лм |
| Рейтинг IP | IP65 |
| IK | IK10 |
| Кути променя | 120 градусів |
| CRI | >80 |
| Ефективність | 140 лм/вт, Макс.160 лм/вт |
| CCT | 3000~6500K |
| Сертифікати | TUV, SAA, CB, D-Mark, CE, RoHS |
Детальніше:
Розміри:




Чіпи LM80 LED SMD2835
Median useful life L70>50,000год;
L90>20,000год


Висока якість Meanwell
Драйвер HLG
IP65 водонепроникний
Без мерехтіння
Без відблисків
Гарантія 7 років


Сенсор мікрохвильової печі / Функція затемнення
З мікрохвильовою технологією 5,8 ГГц, стабільною продуктивністю виявлення та тривалим терміном служби, використовуючи водонепроникний датчик IP65
Підтримка 1-10V автозатемнення та ON/OFF затемнення
Зона виявлення Макс. становить 16м*8м (Г*В)
монтаж

Кронштейни для поверхневого кріплення

Підвіска

настінний
Популярні Мітки: led linear warehouse high bay led light, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні ліхтарі High Bay потужністю 400 ВтПереглянути більше> -
Високотемпературне світлодіодне освітленняПереглянути більше> -
254 нм Uv Led Light 200w 100W для дезінфекціїПереглянути більше> -
Світлодіодні вогні Лінер Хай-БейПереглянути більше> -
Рішення для енергозберігаючого освітлення складівПереглянути більше> -
Фіолетовий світлодіодний прожектор 30 ВтПереглянути більше>













