Продукти

Лінійна висока бухта з приводом 150 Вт
Вступ до продукту:

Особливість продукту:
Led Linear High Bay виготовлений з надміцного анодованого екструдованого алюмінію, щоб він міг впоратися з усім, що ви можете приготувати.
Тонко сконструйований світильник розсіює тепло і зберігає світлодіоди всередині прохолодними і яскравими роками і роками.
Широко використовується в аеропортах, автосалонах, освіті, охороні здоров'я, дистрибуції, гімназіях, промисловості та складі, відпочинку та громадських місцях.
Специфікація продукції:
| Вихід люмену | 80 Вт: 10400лм | 120 Вт: 15600лм | 150 Вт: | 19500лм 200 Вт: 26000лм |
| Рейтинг IP | ІП65 |
| Кути балки | 60° 90° |
| Мкс | >80 |
| Ефективність | 120 лм/вт, макс.160лм/ж |
| ЦКТ | 3000 ~ 6500K |
| Сертифікати | CE, RoHS |
| Світлодіодний двигун | Висока якість чіпсів 3030 |
| доступні Ватт | 80 Вт, 120 Вт, 150 Вт, 200 Вт |
| Коефіцієнт потужності | >0.95 |
| Температура навколишнього середовища | -20°C ~ +50°C |
| Доступні напруги | AC100-240V 50/60Hz |
Детальніше:
Розміри:




Мікросхеми LM80 LED SMD2835
Середній термін корисного використання L70>50 000hrs;
L90>20,000 годин


Висока якість Meanwell
Водій HLG
Ip65 водонепроникний
Без мерехтіння
Відсутність відблисків
Гарантія 7 років


Мікрохвильовий датчик / функція затемнення
(Доступно)
Завдяки мікрохвильовій технології 5.8 Г Гц, стабільній продуктивності виявлення та тривалому терміну служби, використовуючи водонепроникний датчик IP65
Підтримка автоматичного затемнення 1-10В та затемнення увімкнення/вимкнення
Максимальна зона виявлення становить 16 м * 8 м (D * H)
Установки

Кронштейни поверхневого кріплення

Підвіски

настінні
Популярні Мітки: лінійна висока бухта привела 150w, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, кращий, дешевий, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок




