Продукти
Світлодіодні прожектори для поля стадіону
Люмен: 15600 лм
Джерело світла: 1440 шт. Philips SMD3030
Вхідні напруги: 85-265VAC
Рейтинг IP: IP65 Водонепроникний
Розмір: 534*430*600 мм
CCT (колірна температура): 2700-7000k
5-років гарантії
Кут променя: 30 градусів / 60 градусів / 90 градусів
Введення продукту:

Характеристики продукту:
1. Конструкція світлодіодного модуля, 100 Вт кожен модуль, від 100 Вт до 1200 Вт багатопотужність за бажанням.
2. Запатентований і привабливий дизайн з високою яскравістю, на 10 відсотків менше світлового розпаду за 5 років.
3. Використовуйте алюміній холодного кування з високою теплопровідністю 1070 для оптимального ефекту розсіювання.
4. Use Original Philips chip 160lm/W and Meanwell driver to make good performance and longer lifetime,>50000 годин.
5. Доступні оптичні оптичні лінзи 30 градусів / 60 градусів / 90 градусів.
6. Миттєве вмикання/вимкнення, водонепроникність IP67, захист від перенапруги до 12 кВ. Пристрій захисту освітлення.
7. Легка вага для транспортування, професійний оптичний дизайн, простий в установці та використанні, безпечний і надійний.
8. Надзвичайно тривалий термін служби зменшує частоту повторних ламп, високу теплопровідність, низьке тепловиділення та відсутність теплових пошкоджень для досягнення ідеального освітлення дисплея, низького споживання енергії, найкраще заощаджує енергію та витрати на технічне обслуговування.
9. У порівнянні з традиційними освітлювальними приладами можна заощадити на 200 відсотків більше енергії.
10. 5 років гарантії, схвалено CE, DLC.
Специфікація продукту:
| модель: | BW-SD2-1200W |
| Люмен на ват: | 130 лм/вт |
| Потужність: | 1200w |
| Напруга: | 90-305 VAC, |
| Частота: | 50-60 Гц |
| Коефіцієнт потужності: | >0.90 |
| Колірна температура: | 2700~6500K |
| THD: | 10 відсотків Макс |
| Час життя: | >50,000 годин |
| Світлодіодний чіп | 1440 шт Philips SMD3030 |
| CRI: | >70 |
| Кут променя: | 60 градусів /90 градусів /75*145 |
| Температура зберігання: | –30 ~ 55 градусів |
| Рейтинг IP: | IP65 |
| З можливістю затемнення: | 0-10V або Phase Cut|Да Лі Необов'язково |
| житло: | Сіра обробка/алюміній ADC12 лиття під тиском плюс корпус із загартованого скла |
| Монтаж: | Кріплення на гачок/вуш (стандарт), підвісне кріплення, поверхневе кріплення |
| Розмір продукту: | L765*W620*H180 мм |
| Вага нетто: | 28 кг |
| Розмір упаковки: | L780*W640*H150 мм |
| Кількість/коробка: | 1шт/коробка |
| Вага брутто: | 29 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Водій: | Mean Well ELG-200*6 |
Детальніше:
Benwei як 12-річний досвід роботиКитай виробник відкритих світлодіодних прожекторів,Виробляти асортиментсвітлодіодний прожектор для стадіонуз 5-річною гарантією за найкращою заводською ціною.
Усі світлодіодні лампи використовують оригінальні Epistar, Bridgelux, Philips, Osram, Nicha, CREE LED chip та Meanwell або інші високоякісні драйвери за заводською ціною з 5-річною гарантією. Ми допоможемо вам виграти хорошізовнішнє польове освітленнядля проектів спортивних майданчиків, зв'яжіться з нами для запиту OEM та ODM зараз!


Поширені програми:
Світлодіодні прожектори для аеропортів і фартухів, ліхтарі для стадіону, ліхтарі для паркування, ліхтарі для складів
Кранові ліхтарі, зовнішнє світлодіодне освітлення, заводські світлодіодні прожектори
Ліхтарі навісу, світлодіодні ліхтарі морського порту, світлодіодні ліхтарі для тренажерного залу
Світлодіодні ліхтарі для бадмінтонного майданчика, світлодіодні прожектори для поля для гольфу 1000 Вт
Волейбольний майданчик світлодіодні прожектори, промислові ліхтарі
Світлодіодний прожектор потужністю 1000 Вт для вежі

Популярні Мітки: світлодіодні прожектори для поля стадіону, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні ліхтарі для відкритих конейПереглянути більше> -
Світлодіодні прожектори для тенісних кортівПереглянути більше> -
Світлодіодний прожектор потужністю 1500 Вт 180 лм/ВтПереглянути більше> -
Світлодіодне освітлення для сквошуПереглянути більше> -
Світлодіодні прожектори 200 ВтПереглянути більше> -
Потужний світлодіодний прожекторПереглянути більше>











