Продукти

Світлодіодні прожектори в освітленні стадіону
Гарантія 5 років на світлодіодні чіпи Mean Well Driver&Philips
Патентний дизайн, що продається, 165 лм/Вт, високий люмен
Відключення від перенапруги 300 В/Захист від короткого замикання та обриву ланцюга ізольований Захист від перенапруги
Захист від перенапруги: до 10-12кВ
Введення продукту:

Характеристики продукту:
Модульна конструкція об'єктива легко ремонтується
Антивідблиск, гарний корпус
Види кута променя, легка вага з хорошим радіатором
Світлодіодні зовнішні прожектори мають різноманітні методи установки, стрижні можуть бути сформульовані стрижневими, а кут регулюється.
Чистий алюмінієвий матеріал, антикорозійний
Споживання енергії на 200 відсотків менше, ніж у традиційних галогенних ламп, потрібно менше Ват світлодіодних прожекторів для стадіону до 170 лм/Вт
Специфікація продукту:
| модель: | BW-SG-800W |
| Люмен на ват: | 165 люмен на ват |
| Потужність: | Доступна потужність 120-1500 Вт |
| Напруга: | AC90-305V |
| Частота: | 50-60 Гц |
| Коефіцієнт потужності: | >0.90 |
| CCT: | 3000~6500K |
| THD: | 10 відсотків Макс |
| Час життя: | >50,000 годин |
| Колірна температура: | 2700-6500K |
| CRI: | >80 |
| Кут променя: | 30 градусів /60 градусів /90 градусів /70*140 |
| Температура зберігання: | –30 ~ 55 градусів |
| Рейтинг IP: | IP67 |
| З можливістю затемнення: | 0-10V або Phase Cut|Да Лі Необов'язково |
| житло: | Чорне покриття/алюмінієвий литий корпус |
| Монтаж: | Кріплення на жердині / вушко (стандартне), підвісне кріплення, поверхневе кріплення |
| Розмір продукту: | 750*467*348 мм |
| Вага нетто: | 20,5 кг |
| Розмір упаковки: | 780*480*120 мм |
| Кількість/коробка: | 1шт/коробка |
| Вага брутто: | 22,5 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Водій: | Драйвер Mean Well або CE Додатково |
Детальніше:
Ця серія світлодіодних прожекторів для стадіонів оснащена джерелом світла Lumileds 5050 і джерелом живлення UL TUV, забезпечує фотометричні комбінації з високою ефективністю 165 лм/Вт, обертаються модулі, що дозволяють налаштовувати розповсюдження світла та усувають темні ділянки. Світлодіодні прожектори для арен забезпечують можливість обслуговувати вимогливі області, де є великі відстані та високі вимоги до освітлення.
Компактна, але потужна конструкція корпусу освітлювальної лампи високої потужності з високою вентиляцією і високою потужністю забезпечує дуже гарне тепловідведення, зберігаючи при цьому високу продуктивність світла. Ідеальний високопотужний світлодіодний світильник для заміни лампи 2000 Вт MH.
Epistar, Bridgelux, Philips LumiLEDs, Osram, Nicha, CREE LED чіп.


Світлодіодне освітлення стадіону Flood Загальне застосування:
1. Замініть традиційну натрієву лампу високого тиску або металогалогенну лампу.
2. Широко використовується в освітленні паркувальних місць, освітленні спортивних стадіонів, білборді, зовнішньому та внутрішньому освітленні, складах та зонах безпеки тощо.

Популярні Мітки: світлодіодні прожектори для освітлення стадіону, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок

