Продукти
Світлодіодні робочі ліхтарі на батарейках
. Світлодіодне робоче світло на батарейках з магнітною основою
. IP65 Водонепроникний, завдяки чому робоче освітлення може працювати в погану погоду. Ідеально підходить для ремонту автомобілів, кемпінгу, риболовлі, аварійного освітлення...
. Світловий режим: висока яскравість - нормальна яскравість - SOS (спалах) - Червоний/синій спалах
. Розумний захисний чіп: захист від перезаряду, захист від перерозряду та захист від короткого замикання.
. Акумуляторна батарея &: портативний світильник, що працює від 18650 літій-іонних акумуляторних батарей (входять у комплект).
світлодіодні робочі ліхтарі на батарейках

Особливість----> світлодіодні робочі ліхтарі на батарейках
. Світлодіодне робоче світло на батарейках з магнітною основою
. IP65 Водонепроникний, завдяки чому робоче освітлення може працювати в погану погоду. Ідеально підходить для ремонту автомобілів, кемпінгу, риболовлі, аварійного освітлення...
. Світловий режим: висока яскравість - нормальна яскравість - SOS (спалах) - Червоний/синій спалах
. Розумний захисний чіп: захист від перезаряду, захист від перерозряду та захист від короткого замикання.
. Акумуляторний&підсилювач; Живлення від батареї: портативний світильник, який живиться від 18650 літій-іонних акумуляторів (входять у комплект).
Специфікація:
| Назва продукту | світлодіодні робочі ліхтарі на батарейках |
| Модель | BW-RP01 |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор 7,4 В 10000 мАг 18650 |
| Ємність | 10000 мАг |
| Колір | Чорний, Слівер |
| Зовнішній вхідний зарядний струм: | 5 ± 0,2 / 2000±50 МА |
| Напруга/струм зарядки | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Час розрядки | 16H |
| Люмен | 700 лм (нормальна яскравість) -1700 лм (висока яскравість) |
| Розумний захисний чіп | перезарядка/перерозряд/коротке замикання/захист. |
| Водонепроникний | IP65 |
| Вага | 1.4g |
| Особливість | акумуляторна світлодіодна робоча лампа |
| Сертифікація | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гарантія | 5 років |
Детальніше:







FAQ:
Q1. Ви фабрика чи торгова компанія?
Ми є фабрикою і маємо кваліфікацію для експорту.
Q2. Чи можете ви зробити OEM для світлодіодних робочих ліхтарів з батареєю?
Послуга OEM завжди доступна, наші професійні інженери не тільки нададуть вам консультації, але й створять ідеальний дизайн.
Q3. Чи можете ви надати зразки?
Так, ви можете взяти 1~5 шт для перевірки перед замовленням, і зразки будуть готові протягом 3-5 днів.
Q4. Чи стягуєте ви плату за зразки та перевезення?
Так, ви повинні нести зразки та вартість вантажу, вартість зразка ми повернемо вам після отримання вашого замовлення.
Популярні Мітки: Світлодіодні робочі ліхтарі на батарейках, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, на складі, безкоштовний зразок, робоче світло на батарейках, портативні світлодіодні робочі ліхтарі з акумулятором, зовнішні ліхтарі з акумуляторною батареєю, батарея нічний світильник для кемпінгу, акумуляторні торшери, бездротові
-
Світлодіодні панелі 62x62Переглянути більше> -
1 X 4 світлодіодна панельПереглянути більше> -
U-подібна світлодіодна трубка 60 смПереглянути більше> -
Портативна сонячна світлодіодна робоча лампаПереглянути більше> -
Акумуляторна світлодіодна робоча лампаПереглянути більше> -
Дорожнє аварійне світлоПереглянути більше>











