Продукти

Бездротове освітлення сайту
1. З інтерфейсом входу, який можна заряджати безпосередньо
2. Світлодіодний індикатор для показу стану заряджання: Заряджання: зелений світлодіодний спалах
3. Заряджається за допомогою кабелю USB та сонячної панелі
4. Вхідний інтерфейс зарядки: 5 В
5. Інтерфейс USB-виходу, який можна використовувати для зарядки інших пристроїв у разі надзвичайних ситуацій
бездротове освітлення для майданчика
Опис продукту:
1. З інтерфейсом входу, який можна заряджати безпосередньо
2. Світлодіодний індикатор для показу стану заряджання: Заряджання: зелений світлодіодний спалах
3. Заряджається за допомогою кабелю USB та сонячної панелі
4. Вхідний інтерфейс зарядки: 5 В
5. Інтерфейс USB-виходу, який можна використовувати для зарядки інших пристроїв у разі надзвичайних ситуацій
Специфікація:
| НАЗВА ПРОДУКТУ | бездротове освітлення для майданчика |
| МАТЕРІАЛЬНИЙ | ABS |
| НОМЕР ТОВАРУ | BW-MF01 |
| ПОТУЖНІСТЬ | 50w |
| РОЗМІР ЛАМПИ | 17,2*6,2*22,2 см |
| Світлодіодні мікросхеми | SMD2835 210шт{{2}}30шт червоний+синій |
| АККУМУЛЯТОР | Полімерна батарея 1А 5В |
| КОЛІР | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| ЧАС ЗАРЯДКИ | 8-10H |
| РОБОЧА ГОД | факел 8-10 годин, прожектор 3-5 годин, спалах 30 годин, блакитний зуб 5-8 годин |
| ГАРАНТІЯ | 3 роки |
Сонячне світлодіодне робоче світло, портативний прожектор, що перезаряджається від USB






FAQ:
Q1. Коли ви відправите моє замовлення?
A: Зазвичай через 3-7 днів після отримання вашого платежу, але це може бути обговорено на основі кількості замовлення та графіка виробництва, від 7 до 25 робочих днів для масового замовлення.
Q2. Які ваші умови доставки акумуляторної магнітної робочої лампи?
В: Ми доставимо експресом, повітрям або морем. Конкретне відправлення залежить від ваги товару, ми виберемо найкращий відповідно до попиту нашого клієнта'
Q3. Які ваші умови пакування?
В: Як правило, ми пакуємо наші товари в нейтральні коробки та коробки. Якщо у вас є юридично зареєстрований патент, ми можемо упакувати товари у ваші фірмові коробки після отримання ваших листів-дозволів.
Q4. Які ваші умови оплати за бездротове освітлення сайту?
A: T/T, Western Union, PayPal, кредитна картка тощо.
Q5. Чи приймаєте ви OEM/ODM? Яку послугу персоналізації ви пропонуєте для акумуляторної магнітної робочої лампи?
В: Так! У нас є професійна команда R&D. Ми пропонуємо друк логотипу/лазерне обслуговування; індивідуальна наклейка& пакувальна коробка; Ми також приймаємо індивідуальний світлодіодний колір та дизайн функції.
З:. Як щодо часу доставки?
В: Як правило, це займе 5-7 днів після отримання авансового платежу. Конкретний час доставки залежить
на предмети та кількість вашого замовлення.
З: Чи можете ви виготовити за зразками?
В: Так, ми можемо виготовити за вашими зразками або технічними кресленнями. Ми можемо побудувати форми та кріплення.
Популярні Мітки: акумуляторне освітлення сайту, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок

