Продукти
50 Вт акумуляторна світлодіодна робоча лампа
1. З інтерфейсом входу, який можна заряджати безпосередньо
2. Світлодіодний індикатор для показу стану заряджання: Заряджання: зелений світлодіодний спалах
3. Заряджається за допомогою кабелю USB та сонячної панелі
4. Вхідний інтерфейс зарядки: 5 В
5. Інтерфейс USB-виходу, який можна використовувати для зарядки інших пристроїв у разі надзвичайних ситуацій
50 Вт акумуляторна світлодіодна робоча лампа
Опис продукту:
1. З інтерфейсом входу, який можна заряджати безпосередньо
2. Світлодіодний індикатор для показу стану заряджання: Заряджання: зелений світлодіодний спалах
3. Заряджається за допомогою кабелю USB та сонячної панелі
4. Вхідний інтерфейс зарядки: 5 В
5. Інтерфейс USB-виходу, який можна використовувати для зарядки інших пристроїв у разі надзвичайних ситуацій
Специфікація:
| НАЗВА ПРОДУКТУ | 50 Вт акумуляторна світлодіодна робоча лампа |
| МАТЕРІАЛЬНИЙ | ABS |
| НОМЕР ТОВАРУ | BW-MF01 |
| ПОТУЖНІСТЬ | 50w |
| РОЗМІР ЛАМПИ | 17,2*6,2*22,2 см |
| Світлодіодні мікросхеми | SMD2835 210шт{{2}}30шт червоний+синій |
| АККУМУЛЯТОР | Полімерна батарея 1А 5В |
| КОЛІР | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| ЧАС ЗАРЯДКИ | 8-10H |
| РОБОЧА ГОД | факел 8-10 годин, прожектор 3-5 годин, спалах 30 годин, блакитний зуб 5-8 годин |
| ГАРАНТІЯ | 3 роки |
Сонячне світлодіодне робоче світло, портативний прожектор, що перезаряджається від USB






FAQ:
Чи можете ви прийняти зразки замовлень? Відповідь: Ласкаво просимо замовити зразки для перевірки якості.
Яка ваша мінімальна кількість замовлення? Відповідь: як фабрика, наш MOQ становить 10 комплектів зі змішаними моделями.
Чи надаєте ви послуги OEM, ODM? Відповідь: Так, у нас є відділ досліджень і розробок. Якщо вашого замовлення достатньо, ми можемо надати послуги OEM та ODM.
Що таке гарантія? Відповідь: Гарантійний термін становить 5 років на акумуляторну світлодіодну робочу лампу потужністю 50 Вт.
Який термін служби? Відповідь: Більше 30 000 годин.
Як щодо часу доставки? Відповідь: швидкість виробництва світлодіодних фар дуже висока. Це також залежить від інвентарю та матеріалів. Зразки зазвичай займають 1-3 дні, великі замовлення зазвичай потрібно вирішувати відповідно до кількості.
У вас є власна фабрика?
A: Так, у нас є наша фабрика, наша продукція безпосередньо фабрика, висока якість та більш швидка доставка.
Яка' мінімальна кількість замовлення на 50-ватний акумуляторний світлодіодний робочий світильник?
A: Немає MOQ, замовлення Sampe прийнятні.
Популярні Мітки: 50 Вт акумуляторна світлодіодне робоче світло, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Портативні ліхтарі на батарейкахПереглянути більше> -
Торшери на батарейках БездротовіПереглянути більше> -
Зовнішні ліхтарі з акумуляторними батареямиПереглянути більше> -
Портативні світлодіодні робочі ліхтарі на батарейкахПереглянути більше> -
Робоче світло на батарейкахПереглянути більше> -
Дорожнє аварійне світлоПереглянути більше>











