Продукти
Портативний світлодіодний робочий світильник
1. Світлодіодне робоче світло на батарейках з магнітною основою
2. Водонепроникний: Світильник Flood має водонепроникний і водонепроникний дизайн. IP65 Водонепроникний, завдяки чому робоче освітлення може працювати в погану погоду. Ідеально підходить для ремонту автомобілів, кемпінгу, риболовлі, аварійного освітлення...
3. Функція SOS: прожектори з синім і червоним миготливими світлодіодними вогнями безпеки, найкориснішим спорядженням для надзвичайних ситуацій на дорозі або відправлення SOS, коли потрібна ДОПОМОГА в дикій природі.
4. Зарядка через USB: наша акумуляторна робоча лампа з вбудованою літій-іонною батареєю 18650 дозволяє швидко й зручно заряджати через USB, позбавляючи від частої заміни батареї.
переносний світлодіодний робочий світильник

Характеристика----> портативний світлодіодний робочий світильник
1. Світлодіодне робоче світло на батарейках з магнітною основою.
2. Водонепроникний: Світильник Flood має водонепроникний і водонепроникний дизайн. Ідеально підходить для ремонту автомобілів, кемпінгу, риболовлі, аварійного освітлення...
3. Функція SOS: прожектори з синім і червоним миготливими світлодіодними вогнями безпеки, найкориснішим спорядженням для надзвичайних ситуацій на дорозі або відправлення SOS, коли потрібна ДОПОМОГА в дикій природі.
4. Зарядка через USB: наша акумуляторна робоча лампа з вбудованою літій-іонною батареєю 18650 дозволяє швидко й зручно заряджати через USB, позбавляючи від частої заміни батареї.
Специфікація:
| Назва продукту | переносний світлодіодний робочий світильник |
| Модель | BW-RP01 |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор 7,4 В 10000 мАг 18650 |
| Ємність | 12000 мАг |
| Зовнішній вхідний зарядний струм: | 5 ± 0,2 / 2000±50 МА |
| Напруга/струм зарядки | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Час розрядки | 16H |
| Люмен | 700 лм (нормальна яскравість) -1700 лм (висока яскравість) |
| Розумний захисний чіп | перезарядка/перерозряд/коротке замикання/захист. |
| Водонепроникний | IP65 |
| Вага | 1.4g |
| Сертифікація | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гарантія | 5 років |
Детальніше:







FAQ:
З: Як щодо післяобслуговування?
В: Якщо у вас виникли проблеми з продуктами, будь ласка, зробіть кілька фотографій і напишіть нам після нашого підтвердження, тоді ми запропонуємо вам найкраще рішення для вас. Гарантія приблизно 24.
Q: Коли ви відправляєте моє замовлення?
A: Зазвичай через 3-7 днів після отримання платежу, але це можна обговорити на основі кількості замовлення та графіка виробництва, від 7 до 25 робочих днів для масового замовлення.
З: Яка ваша політика зразка?
В: Ми можемо надати зразок, якщо у нас є готові деталі на складі, але клієнти повинні оплатити вартість зразка та
вартість кур'єра.
З: Ви тестуєте всі свої товари перед доставкою на портативний світлодіодний робочий світильник?
В: Так, у нас є 100% тест перед доставкою
З: Як зробити наш бізнес довгостроковими та добрими відносинами?
A:1. Ми зберігаємо хорошу якість та конкурентоспроможну ціну, щоб забезпечити вигоду наших клієнтів;
2. Ми поважаємо кожного клієнта як нашого друга, ми щиро ведемо бізнес і дружимо з ними,
Q: Як щодо вашого часу доставки?
В: Як правило, це займе 5-7 днів після отримання авансового платежу. Конкретний час доставки залежить
на предмети та кількість вашого замовлення.
З: Чи можете ви виготовити за зразками?
В: Так, ми можемо виготовити за вашими зразками або технічними кресленнями. Ми можемо побудувати форми та кріплення.
Популярні Мітки: портативний світлодіодний робочий світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок











