Продукти
Зовнішні ліхтарі з акумуляторними батареями
1. Світлодіодне робоче світло на батарейках з магнітною основою
2. Водонепроникний: Світильник Flood має водонепроникний і водонепроникний дизайн. IP65 Водонепроникний, завдяки чому робоче освітлення може працювати в погану погоду. Ідеально підходить для ремонту автомобілів, кемпінгу, риболовлі, аварійного освітлення...
3. Функція SOS: прожектори з синім і червоним миготливими світлодіодними вогнями безпеки, найкориснішим спорядженням для надзвичайних ситуацій на дорозі або відправлення SOS, коли потрібна ДОПОМОГА в дикій природі.
4. Зарядка через USB: наша акумуляторна робоча лампа з вбудованою літій-іонною батареєю 18650 дозволяє швидко й зручно заряджати через USB, позбавляючи від частої заміни батареї.
зовнішні ліхтарі з акумуляторною батареєю

Характеристика----> зовнішні ліхтарі з акумуляторною батареєю
1. Світлодіодне робоче світло на батарейках з магнітною основою.
2. Водонепроникний: Світильник Flood має водонепроникний і водонепроникний дизайн. Ідеально підходить для ремонту автомобілів, кемпінгу, риболовлі, аварійного освітлення...
3. Функція SOS: прожектори з синім і червоним миготливими світлодіодними вогнями безпеки, найкориснішим спорядженням для надзвичайних ситуацій на дорозі або відправлення SOS, коли потрібна ДОПОМОГА в дикій природі.
4. Зарядка через USB: наша акумуляторна робоча лампа з вбудованою літій-іонною батареєю 18650 дозволяє швидко й зручно заряджати через USB, позбавляючи від частої заміни батареї.
Специфікація:
| Назва продукту | зовнішні ліхтарі з акумуляторною батареєю |
| Модель | BW-RP01 |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор 7,4 В 10000 мАг 18650 |
| Ємність | 12000 мАг |
| Зовнішній вхідний зарядний струм: | 5 ± 0,2 / 2000±50 МА |
| Напруга/струм зарядки | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Час розрядки | 16H |
| Люмен | 700 лм (нормальна яскравість) -1700 лм (висока яскравість) |
| Розумний захисний чіп | перезарядка/перерозряд/коротке замикання/захист. |
| Водонепроникний | IP65 |
| Вага | 1.4g |
| Сертифікація | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гарантія | 5 років |
Детальніше:







FAQ:
A1: Звичайно, ми хотіли б надати вам зразок, щоб перевірити якість, колір, деталі OEM перед замовленням.
Q2: Які способи оплати ви приймаєте для повного замовлення?
Q2: Доступні різні способи оплати, в тому числі через PayPal, MasterCard, Alibaba Trade Assurance, T/T, L/C тощо.
Q3: Чи можна розмістити наш логотип на вашому продукті або упаковці продукту?
A3: Звичайно, ми виробляємо, ласкаво просимо налаштувати, наприклад, ЛОГОТИП, колір, керівництво продукту, упаковку тощо.
Q4: Чому наші клієнти вибрали нас?
A4:1. відповісти< 5="">
2. час доставки> 99%.
3. Контроль якості> 99%
4. післяпродажне обслуговування> 99%
5. 100% контроль якості перед своєчасною доставкою товару.
Популярні Мітки: зовнішні ліхтарі з акумуляторною батареєю, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Акумуляторна світлодіодна робоча лампаПереглянути більше> -
Світлодіодні робочі ліхтарі на батарейкахПереглянути більше> -
Нічник на батарейках для кемпінгуПереглянути більше> -
Торшери на батарейках БездротовіПереглянути більше> -
Портативні світлодіодні робочі ліхтарі на батарейкахПереглянути більше> -
Робоче світло на батарейкахПереглянути більше>











