Продукти
Акумуляторна бездротова світлодіодна робоча лампа
1. Алюмінієвий корпус з литтям під тиском, краща протиударна водонепроникна функція.
2. Використовуйте потужний світлодіодний чіп Epistar або CREE з надвисокою яскравістю освітлення.
3. Розумний дизайн для відведення тепла
4. 100% герметична система освітлення, стійка до вологи, бруду та пилу, водонепроникна, пилонепроникна, землетрусна.
5. Тривалий термін служби: понад 50 000 годин життя
6. Точковий промінь, доступний промінь розведення
7. Сприйняття світла: більш м'яке світло для запобігання відблисків
8. Водонепроникний і антикорозійний: він може працювати під час дощу або в суворих умовах
9. Доступні різні потужності та розміри. Доступні обидва 9 Вт/15 Вт/27 Вт.
акумуляторна світлодіодна робоча лампа

Особливості:
1. Алюмінієвий корпус з литтям під тиском, краща протиударна водонепроникна функція.
2. Використовуйте потужний світлодіодний чіп Epistar або CREE з надвисокою яскравістю освітлення.
3. Розумний дизайн для відведення тепла
4. 100% герметична система освітлення, стійка до вологи, бруду та пилу, водонепроникна, пилонепроникна, землетрусна.
5. Тривалий термін служби: понад 50 000 годин життя
6. Точковий промінь, доступний промінь розведення
7. Сприйняття світла: більш м'яке світло для запобігання відблисків
8. Водонепроникний і антикорозійний: він може працювати під час дощу або в суворих умовах
9. Доступні різні потужності та розміри. Доступні обидва 9 Вт/15 Вт/27 Вт.
Специфікація:
| Назва продукту | акумуляторна світлодіодна робоча лампа |
| Модель | BW-RP01 |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор 7,4 В 10000 мАг 18650 |
| Ємність | 12000 мАг |
| Зовнішній вхідний зарядний струм: | 5 ± 0,2 / 2000±50 МА |
| Напруга/струм зарядки | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Час розрядки | 16H |
| Люмен | 700 лм (нормальна яскравість) -1700 лм (висока яскравість) |
| Розумний захисний чіп | перезарядка/перерозряд/коротке замикання/захист. |
| Водонепроникний | IP65 |
| Вага | 1.4g |
| Сертифікація | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гарантія | 3 роки |
Детальніше:
Світлодіодний індикатор несправності на батарейках







1. FedEx/DHL/UPS/TNT для зразків, від дверей до дверей;
2. Повітрям або морем для партійних товарів, для FCL; Прийом аеропорту/порту;
3. Клієнти вказують експедиторів або договірні способи доставки!
4. Термін доставки: 3-7 днів для зразків; 5-25 днів для партійних товарів.
5. Відправити товар протягом 2-5 днів (відповідно до стану зберігання).
6. Надішліть номер відстеження або B/L (морем).
7. Товар доставлено, вітаємо повторні замовлення! FAQ
Наші Послуги:
A.36 місяців гарантії.B. Невелике замовлення вітається.
C. Ми приймаємо OEM& ODM сервіс.
D. Термін доставки - 5-15 днів для масового виробництва.
E. Конфіденційність погоджуюсь"Договір ділової таємниці"
Сервіс F.7/24 для вас, усі питання буде вирішено протягом 24 годин.
FAQ1.
Ваш фар Plug& Грати?
A: Так, просто підключіть&підсилювач; грати.2. Що таке гарантійний термін?
В: Один рік.
3. Як діяти, якщо вийшла з ладу світлодіодна фара?
В: Ви покажете нам фотографію, після того як ми підтвердимо, ми попросимо вашу сторону вирізати фотографію або надіслати відео, щоб ми могли застосувати заміну у вашому
наступне замовлення.
4. Ви завод?
В: Так, ми фабрика, ви можете відвідати нас, якщо потрібно.
5. Який час доставки?
A: акумуляторна світлодіодна світлодіодна робоча лампа Виробництво відбувається швидко. Це також залежить від запасу&підсилювача; матеріал. Зазвичай 2-3 дні для зразків і 7-15 днів для великих
замовлення.
Популярні Мітки: акумуляторна бездротова світлодіодна робоча лампа, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Робочі ліхтарі на батарейкахПереглянути більше> -
Акумуляторна магнітна робоча лампаПереглянути більше> -
Переносне аварійне світлоПереглянути більше> -
50 Вт акумуляторна світлодіодна робоча лампаПереглянути більше> -
Дорожнє аварійне світлоПереглянути більше> -
Акумулятор Lifepo4 12v 100ahПереглянути більше>












